fbpx
Info

Věděli jste, že...

...sérum No1 Lash můžete používat i když máte nalepené řasy?
Naše sérum je na vodní bázi, takže nenarušuje lepidlo. Naopak - posiluje a regeneruje Vaše řasy, takže nebudou tolik vypadávat. A samozřejmě začnou růst.

...sérum No1 Lash je nealergické?
Všechny testy iritace vyšly s nulovou hodnotou a i alergici jej mohou používat.

...sérum No1 Lash můžete používat i v těhotenství?
Sérum No1 Lash neobsahuje hormony, takže se nemusíte bát jej používat v kterékoliv fázi svého života. Naopak - i nastávající maminky mohou mít krásně dlouhé a zdravé řasy.

...sérum No1 Lash může pomoci omladit i víčka a oční okolí?
Peptidy, bohatě obsažené v séru No1 Lash mimo jiné mohou působit i na omlazení pokožky víček a mohou napomáhat k tvorbě kolagenu. Celkově se tak mohou podílet na zmírnění jemných vrásek těsně pod očima.

 

 

Nechte své oči promlouvat

Dlouhé řasy dodají Vašemu pohledu neodolatelnou svůdnost a charisma. Díky unikátnímu složení séra No1 LASH Vaše řasy vyrostou o cca 4 až 7 mm oproti jejich dnešní délce, zesílí objem, získají tmavší barvu a začnou růst i ty tenoučké řasy, které dosud byly jen slabé a takřka neviditelné. To způsobuje efekt, že řas je najednou víc. Nárůst poznáte již po prvním měsíci, maximum efektu je dosaženo po cca 4 měsících. Sérum No1 Lash v očích nepálí ani nezpůsobuje zarudnutí.

Nekonečně dlouhé řasy

Díky séru No1 LASH řasy rostou rychleji a vyrostou na cca dvojnásobek jejich původní délky. Řasy také získají větší objem, jsou pevnější, pružnější a zdravější. Začnou růst i řasy, které nejsou na první pohled vidět, takže řasy celkově zhoustnou. Budete mít krásnější řasy, než jste kdy snila.

Jak sérum No1 Lash funguje?

Revoluční složení séra No1 LASH a zejména směs nano peptidů, které jsou v séru bohatě obsaženy, pronikají přímo do kořínků řas a vyživují je. Díky své velikosti se dostanou hlouběji do tkáně, než jiné přípravky, a intenzivně tak působí přímo v koříncích řas. Bohatě je vyživují, zlepšují mikrocirkulaci krve a doslova nutí řasu růst rychleji. Díky zpevnění vazby kořínků a vlastních řas pak trvá téměř dvakrát tak déle, než řasa vypadne. Proto může narůst delší a silnější. Sérum No1 Lash je možné používat i na obočí.

Jak sérum No1 Lash používat?

Dvakrát denně (ráno a večer) natřete sérum na horní i spodní víčka přímo ke kořínkům řas. Po vstřebání séra (cca 2 minuty) můžete oko líčit nebo ošetřit krémem tak, jak jste běžně zvyklí.

Proč je No1 Lash nejlepší?

Sérum na růst řas No1 Lash je přírodní produkt s mnohaletou historií na trhu a mnoha tisíci uživateli prověřenou efektivitou, který je možné používat libovolně dlouho, a to i v období těhotenství nebo kojení. Sérum No1 Lash používají již desetitisíce uživatelů v celé řadě zemí. Díky prokazatelnému a ověřenému efektu se k našemu séru No1 Lash vrací a používají jej dlouhodobě. Časopis Full of Beauty ve své redakční recenzi vyhlásil sérum No1 Lash jako nejlepší na trhu.

Správná aplikace

Růstové sérum na řasy No1 Lash má v zavírátku umístěný aplikátor, který je podobný aplikátoru na lescích na rty. Absorbuje to sebe potřebné množství séra a pak stačí jen lehce potřít oční víčka u kořínků řas - tam, kde si malujete linku. Na jedno namočení stačí přejet všechna čtyři víčka - není potřeba na každé víčko znovu namáčet aplikátor - víčka stačí opravdu jen lehce navlhčit a potřebné množství séra se ke kořínkům dostane.

Umělé řasy

No1 Lash je přípravek na bázi vody, a tak nerozpouští lepidlo, kterým se lepí umělé řasy. Sérum na růst řas No1 Lash proto můžete používat i pokud máte umělé řasy.

Eliška Bučková

Díky No1 Lash, zamilovala jsem si tohle sérum a nedám na něj dopustit...
prohlédnout Krásné řasy i pro Vás
Eliška Bučková

Eliška Bučková byla jednou z našich prvních zákaznic a od té doby sérum No1 Lash všude doporučuje.

Míra

Pro Di Angelo pracuji už řadu let. Spousta lidí stále tvrdí, že nevěří, že by sérum mohlo prodloužit řasy. Tak si No1 Lash aplikuji jen na jedno oko a ten efekt nemůže nikdo zpochybnit :-)
prohlédnout Ověřeně efektivní
Efekt bez komentáře

Jelikož spousta lidí v dnešní době nevěří fotografiím, což se jim v době Photoshopu nedivíme, náš kolega se rozhodl, že si bude sérum aplikovat pouze na jedno oko. Tak bude nejlépe vidět rozdíl mezi řasami původními a řasami, na které působí sérum No1 Lash.

A aby nezůstalo jen u fotografií - kolega je na každém veletrhu na našem stánku, takže si všichni mohou jeho řasy zblízka prohlédnout, aby se přesvědčili, že ty dlouhé nemá nalepené a naopak že ty krátké nemá ustřižené.

Lepší a viditelnější důkaz efektivity už nemůžeme nabídnout. Jedině pak Vaši vlastní zkušenost se sérem No1 Lash a dvojnásobně delšími řasami.

 

Šárka

První změny jsem si všimla asi po měsíci. Pak už vidím nárůst každý týden. Díky No1 Lash...
prohlédnout Bez hormonů
Bez hormonů

Mnozí výrobci sér na řasy přidávají do obsahu hormony. Díky nim řasy rostou sice překotně rychle, ale často nemají pevnou vazbu a rychle zase vypadnou. Díky hormonům řada sér štípe či pálí v očích. Hormony jsou také pro oči velmi nebezpečné.

No1 Lash neslibuje žádný rychlý růst. Naše sérum funguje přirozenou cestou a nárůst je o cca 1mm za měsíc. Maximální prodloužení řas je asi na dvojnásobek jejich přirozené délky a toho se dosahuje za cca 4-5 měsíců. Řasy jsou pak bohaté, zabarvené do tmava, získají větší objem a působí zdravějším dojmem.

Žaneta

No1 Lash je super, díky za to, že vůbec jste. Řasy mi fakt vyrostly a sérum vůbec nepálí v očích...
prohlédnout Krásně dlouhé řasy
3 měsíce

Je třeba se naučit pravidelnosti, každé ráno i každý večer je třeba sérum nanést na oční víčka ke kořínkům řas - tam, kde si děláte linku.

Pokud si to ale zavedete jako ranní a večerní rituál, budete mít radost pozorovat, jak se to vyplácí.

Martina

Měla jsem kdysi jiné sérum, ale červenaly mi po něm oči. Kamarádka mi doporučila No1 Lash a to je naprostá bomba. Posuďte sami...
prohlédnout Řasy rostou každému
Nedočkavost

Je lidskou přirozeností, že chce všechno hned. Na krásné a zdravé řasy se ale vyplatí počkat a za 2-3 měsíce už se Vás každý bude ptát, jestli nemáte řasy nalepené.

Po asi půl roce Vám pak stačí sérum aplikovat jen jednou denně a pouze udržovat získanou délku.

Monika

Díky No1 Lash za nové super řasy...
prohlédnout Jako mrkací panenka
Nekonečně dlouhé řasy

No1 Lash je na trhu již od roku 2010 a za tu dobu jej vyzkoušely tisíce uživatelů, kteří se k němu stále vracejí.

Klára

Nevěřila jsem, ale našla jsem spoustu super recenzí, tak jsem to zkusila. Díky No1 Lash za nové řasy...
prohlédnout Magicky dlouhé řasy
Krásné řasy

Sérum No1 Lash Vaše řasy nejen prodlouží, ale i zpevní a zahustí. Řasy získají znovu tmavou barvu a dodají Vám větší charisma.

Káča

Když si teď nasadím brýle, řasy se mi dotýkají sklíček. Musím se tomu smát. No1 Lash je nejlepší...
prohlédnout Viditelně dlouhé řasy
Neskutečně dlouhé řasy

No1 Lash působí v koříncích, které vyživuje. Řasy tak získávají energii a mohou růst rychleji. Hlavně se o několik týdnů oddaluje doba, než vypadnou.

Veronika

Už druhý měsíc se mě začínali lidé v okolí ptát jestli jsem si nechala nalepit umělé řasy. Rozhodně ne, jen jsem objevila kouzlo No1 Lash...
prohlédnout Delší než umělé
Vlastní řasy delší, než umělé

Sérum No1 Lash je úžasný produkt, který dokáže Vaše řasy opravdu pozvednou. Krásně dlouhé, zdravé a husté řasy.

Helena

Díky séru No1 Lash mám neskutečně dlouhé řasy. Musím uznat, že když je ještě protáhnu řasenkou, vnímám víc očních kontaktů s muži, než kdy předtím :-)
prohlédnout Krásné řasy přidají charisma
Hravě svůdný pohled

Jakmile poznáte, že řasy opravdu rostou, začnete si to užívat a každodenní aplikace se pro Vás stane příjemnou záležitostí. Každý má radost, když se mu daří a dlouhé řasy díky No1 Lash jsou malou denní radostí.

Jana

Když jsem si uvědomila jak moc jsem byla jiná s krátkými řasami, jsem opravdu vděčná, že existuje sérum No1 Lash. Je opravdu super.
prohlédnout Krásné řasy - nová podoba
Nový člověk

Sérum na růst řas No1 Lash je ověřeno tísícovkami spokojených uživatelů. Víte, že jsme na efektivitu séra No1 Lash neměli za těch 8 let jedinou reklamaci?

Erika

Testovala jsem sérum No1 Lash v naší redakci a popravdě jsem musela napsat, že sérum No1 Lash je nejlepší na trhu, protože opravdu je...
prohlédnout No1 Lash je nejlepší
Redakční test

Abychom byli upřímní - nedáváme produkty redaktorům příliš často. Obvykle si nahromadí spoustu kosmetiky, něco "od stolu" napíšou a už se nám několikrát stalo, že produkty nikdo nevyzkoušel a byly použity jako dárky třetím lidem. Nejednou jsme je pak našli i na eshopu daného časopisu. Proto máme radost z poctivých redaktorů, jako je Erika.

Erika vyzkoušela sér řadu, a proto jsme rádi, že se jí No1 Lash líbilo nejvíc.

Nikola

Byla jsem jednou jako hosteska na veletrhu a viděla jsem Míru a jeho řasy. Když jsem viděla ten rozdíl, musela jsem si No1 Lash pořídit. Podívejte, jak krásně narostly řasy mě. No1 Lash absolutně doporučuji.
prohlédnout No1 Lash je super
Neskutečná délka řas

Řasy rostou krásně všem, ale někdy nás samotné výsledek překvapí. Nikole řasy narostly extrémně dlouhé a nikdo jí nevěří, že jsou její. Růstové sérum No1 Lash je náš bestseller nejen v ČR.

Laura

No1 Lash opravdu funguje a taky ho doporučuji. Nejlepší sérum na řasy, jaké můžete mít.
prohlédnout No1 Lash je nejlepší
Rychlý nárůst díky No1 Lash

I když je No1 Lash přírodní sérum a neslibujeme nárůst za pár dní, přesto řasy rostou rychleji, než uživatelé často očekávají. Máme tedy vždycky radost z pozitivních reakcí.

Simona

Nevěřila jsem, že by to mohlo fungovat, ale podívejte se na mé řasy. No1 Lash funguje fantasticky.
prohlédnout No1 Lash funguje skvěle
Překvapivý efekt

Slýchala jsem řeči o sérech na řasy, ale nevěřila jsem, že by něco mohlo prodloužit řasy. Nakonec jsem se nechala zlákat kamarádkou, která mi doporučila No1 Lash a také jsem to zkusila.

Podívejte se na moje řasy teď.

Jsou tak dlouhé, jak jsem ani nedoufala a mám pocit, že pořád ještě rostou. No1 Lash funguje fantasticky.

Poslední z recenzí našeho séra na růst řas No1 Lash

Recenze našeho séra tentokrát od "Beauty by Katty".

Kupte si sérum No1 Lash. Poštovné máte zdarma.

I Vaše řasy mohou být až dvakrát tak delší, silnější a tmavší...

Složení séra No1 Lash

Nechceme vám jen stručně vypsat seznam ingrediencí, které často nikdo nezná. Naše sérum na růst řas No1 Lash je plné aktivních látek, a proto vám jejich funkčnost chceme přiblížit.

RH Polypeptide 5

RH Polypeptide 5 je revoluční směs aminokyselin, přímo působících na fibroblast (základní buňku vazivové tkáně), která se díky své struktuře dostane hlouběji do pokožky, než ostatní molekuly. Tam působí na buňky, které se stávají pružnější a dochází i k jejich „omlazení“. V našem séru No1 Lash působí zejména na řasové folikuly (buňky kořínků řas) a proniká do jejich buněčné struktury. RH Polypeptide 5 zajišťuje omlazení řasové cibulky. Celkově způsobuje zvýšení kvality vlastní řasy, která je pevnější a pružnější.

Biotinoyl Tripeptide 1

Tento účinný peptid je nejčastějším prvkem v boji proti padání vlasů, řas nebo obočí. Posiluje totiž kořínky, vyživuje je, obnovuje mikrocirkulaci krve v nich a působí proti jejich stárnutí. Brání zeslábnutí kořínků a snížení jejich schopnosti tvořit řasu nebo vlas. Napomáhá naopak k obnovení takto již postižených kořínků. Obecně se dá říct, že pečuje o dokonalou výživu a obnovuje činnost buněk v řasových koříncích, kde spouští omlazující procesy. V našem séru No1 Lash máme vyšší koncentraci tohoto tripeptidu za účelem vyšší účinnosti séra.

Arginin

Poloesenciální aminokyselina, která zlepšuje prokrvení tkáně. Arginin dodává energii řasovým kořínkům a napomáhá ke zrychlení růstu řas. Je jedním z prvků, které způsobují prodloužení růstové fáze řas. Urychluje také obnovu buněk a jejich lepší činnost. Napomáhá také na zvýšení vlastní tvorby růstového hormonu, což znamená přirozenou formu omlazení. Díky argininu se do tkáně dostává větší množství živin, díky nimž mohou řasové cibulky fungovat lépe a rychleji. Krom toho významně napomáhá k posílení imunity.

Zizyphus Jujuba Extract

Výtažky z ovoce „jojoba“ se používají již 4.000 let. Jojoba obsahuje až 20x víc vitamínu C, než jakýkoliv citrusové plod. Je také bohatým zdrojem vitamínů A, B1 a B2. Výtažky působí doslova zázračně na obnovu buněk v pleti, jejich hydrataci a ochranu. V našem séru působí právě na zajištění vysoké hydratace řasových kořínků, dodání vitamínů a ochranu buněk. Je také velmi dobrým antioxidantem.

Panax Ginsend Extract

Účinky ženšenu jsou dobře známé mnoho tisíc let. Kořen asijské rostliny je účinným antioxidantem, posilovačem imunity a zlepšením mozkové i srdeční funkce. V séru No1 Lash využíváme jeho působení na mikrocévky, které čistí a zlepšuje jejich průchodnost. Zvyšuje také vlastní tvorbu proteinů, které v koříncích řas funguje jako energické stimulátory.

Inositol

Zdrojem tohoto prvku jsou například luštěniny nebo soja a v posledních letech je velmi populární. Jeho vlastnosti jako snižování cholesterolu nebo ochrana kardiovaskulárního systému jej zařazují stále častěji i do potravinových doplňků. V séru No1 Lash je obsažen zejména pro jeho až neuvěřitelně silnou ochranu proti vypadávání řas a vlasů. I díky Inositolu dosahuje sérum No1 Lash efektu prodloužení, neboť vypadnutí řasy je významně oddáleno a řasa má tedy sílu růst déle. Inositol se také považuje za jeden ze skupiny vitamínů B.

Hydrolyzed Silk

Hydrolyzovaný protein z hedvábí působí na zvýšení kvality a lesku řas. Díky němu řasy získávají pevnější strukturu a jsou pružnější – snadněji se pak „natáčí“ a méně se lámou. Tenhle prvek je jedním z hlavních faktorů krásného vzhledu a zvýšení síly i objemu řas.

Hydrolyzed Keratin

Hydrolyzovaný Keratin je derivát z ovčí vlny. Jedná se o přírodní produkt, který zajišťuje hydrataci pokožky a vlasů i řas. Přidává se také do kvalitních šamponů a vlasových či řasových kúr a zábalů. Hydrolyzovaný Keratin má žlutou barvu, a právě po něm má naše sérum No1 Lash lehounce zlatavé zabarvení.

Hydrolyzed Collagen

Kolagen asi nemusíme představovat. Je důležitý pro zpevnění tkáně a zvyšuje i její pružnost. Přísun kolagenu přímo ke kořínkům řas omlazuje tkáň, která drží řasy a zvyšuje její pevnost. Kolagen v séru No1 Lash napomáhá k produkci kvalitnějších a pevnějších řas a přispívá k výraznému prodloužení růstové fázi řasy.

Panthenol

Kyselina pantotenová, obecně známá jako Panthenol, je nezbytná pro udržení zdravé pokožky při projevech jejího stárnutí. Jedná se o výtažek z kyseliny pantotenové (vitamín B5) a Panthenol je tedy provitamín B5. Dopomáhá k hydrataci a velice významný je jeho pozitivní vliv na růst řas, vlasů i nehtů. Do řas proniká přes kořínky, na které působí díky séru No1 lash, velmi dobře se v řasách drží a napomáhá k jejich vyššímu lesku. V koříncích podporuje účinky dvojice peptidů k omlazení a zvýšení kvality vašich řas.

Sodium Hyaluronate

Kyselina hyaluronová je díky svým účinkům asi nejoblíbenějším kosmetickým prvkem současnosti. Její schopnost hydratovat a zlepšovat tkáň je neuvěřitelná. Stejně tak její účinky na omlazení pleti jsou fenomenální. V séru No1 Lash používáme nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou zejména pro její schopnost proniknout hluboko do buněčné tkáně a vnést tam s sebou krom vlastní hydratace i další přidané ingredience. Díky ní je naše sérum efektivnější, protože působí přesně tam, kde má.

Hydrogenerated Lecithin

Lecithin je společný název pro všechny lipidy, přesněji fosfolipidy. Je průvodní látkou tuků a mastných kyselin, zvláště hojně se nachází ve vaječných žloutcích a také v buňkách semen rostlin, kde má původ i Lecithin obsažený v séru No1 Lash. Tento prvek najdete snad ve všem, od potravin po kosmetiku a v séru No1 Lash působí dvojím způsobem. Jednak napomáhá dýchání pokožky kolem řasových buněk a reguluje buněčnou výměnu, ale také významně pozitivně ovlivňuje měkkost a ohebnost řas, které jsou díky séru No1 Lash rychleji produkovány. Nakonec působí i jako „ochranný film“ proti všem vnějším nepříznivým účinkům.

Dipotassium Glycyrrhizate

Dvojdraselná sůl, která se pomocí horké vody získává z kořene lékořice, se v lékařství používá k léčbě zánětů nebo ekzémů. Má silné ochranné a detoxikační účinky – čistí a chrání pleť od virů a potenciálních zánětů. V séru No1 Lash její účinky využíváme jako ochranu buněk před škodlivými vlivy a také proti vysychání a odlupování šupinek pokožky očních víček. Díky této soli jsou vaše víčka chráněná a zdravější.

Butylene Glycol

Tento prvek je jedním z konzervantů našeho séra. Stará se o zpomalení ztráty vlhkosti a zvýšení trvanlivosti. V kosmetice se používá i díky svému pozitivnímu vlivu na zlepšení vzhledu pokožky a zvýšení její pružnosti. V séru No1 Lash využíváme všech jeho vlastností.

Glycerin

Glycerin je v kosmetice používán již řadu let, a ještě naše babičky nosívaly na noc bavlněné rukavice napuštěné glycerinem pro zjemnění pokožky rukou. Je to jeden z nejpoužívanějších prvků v kosmetice zejména pro své hydratační a zvláčňující vlastnosti. V lidském těle se vyskytuje přirozeně. V séru No1 Lash využíváme jeho schopnosti pomáhat dalším ingrediencím dostat se rychleji do pokožky – tedy rychleji nese účinné látky séra přímo do kořínků řas. Pak napomáhá k udržení kvalitní hydratace.

Glycine

Další lidskému tělu vlastní aminokyselina je využívána v kosmetice i lékařství pro svou schopnost tvořit blok proteinů. Tyto aminokyseliny jsou významnou efektivní složkou při zlepšení kvality a pevnosti řas. My jej využíváme jako přísun živin do řasových kořínků a zlepšení vazby mezi řasou samotnou a jejím kořínkem. I díky glycinu se významně prodlužuje doba, než řasa vypadne.

Soja Oil

Sojový olej, zejména v kombinaci s glycinem je jedním z prvkem výživy řasových kořínků. Dodává proteiny, minerály a je bohatý zejména na vitamín E, který je fantasticky účinným prvkem pro zlepšení kvality buněk. Je jedním ze zdrojů pro dodání energie řasovým cibulkám a zvýšení jejich produkce řas. I díky němu jsou řasy delší.

Calbomer

Tento prvek je jedním z nejvyužívanějších prvků v kosmetice pro své schopnosti ke zvýšení viskozity produktů. Je tedy nezbytný pro udržení séra a jeho delší životnost. Mimo to také napomáhá k udržení vyvážené hydratace pleti.

Hydroeyethylcellulose

Tento v kosmetice velmi často využívaný prvek napomáhá k lepšímu průniku aktivních ingrediencí do pokožky. Zároveň působí jako pojivo všech prvků v séru.

Potassium Hydroxide

Důležitý prvek používaný nejen v kosmetice, ale i v potravinářství – například při výrobě kakaa, čokolády anebo i kojenecké stravy. My jej využíváme pro jeho schopnost regulace kyselosti (pH).

Sodium Oleate

Tento prvek je relativně běžně se vyskytující v řadě jídel jako součást tuků a olejů. My jej využíváme jako emulgační činidlo.

EDTA-2Na

Tato přísada se široce používá v kosmetickém i potravinářském průmyslu, kde zastává funkci emulgátoru a konzervantu. My jí využíváme pro její schopnost uchování stability produktu, tedy pro její konzervační vlastnosti.

Hexanediol

Další ze série šetrných konzervantů, který na sebe váže vlhkost a jedním z nejméně dráždivých prvků, které se v kosmetickém průmyslu jako konzervanty používají. Obsahuje celou řadu prvků, které se pro své pozitivní účinky – například na snížení cholesterolu používají i v lékařství.

Phenoxyethanol

Tento prvek zastává v séru funkci stabilizačního prostředku a konzervantu. Vyskytuje se zejména v zeleném čaji a čekance. Phenoxyethanol je spolehlivý prostředek pro zakonzervování aktivních látek a zajištění jejich efektivity po dlouhou dobu. Produkt chrání také proti bakteriím, plísním a mikroorganismům.

Kupte si sérum No1 Lash. Poštovné máte zdarma.

Budete mít dvojnásobně dlouhé řasy...

Nejčastější otázky

Na co se nás zákazníci často ptají?

Obsahuje sérum škodlivé hormony?

Neobsahuje. No1 Lash je růstové sérum, postavené na přírodních ingrediencích. Proto trvá nárůst řas až 4 měsíce. Séra s hormony slibují nárůst již za několik týdnů - to je nesmysl a věřím, že nikdo zodpovědný by si nic takového na oční víčka nedával.

Štípe sérum v očích?

Neštípe. Právě štípání nebo začervenání očí je důkazem přítomnosti prostaglandinu, což je hormon, který je často používán v sérech na růst řas. Má ale spoustu negativních účinků, proto je v kosmetice jeho používání přísně zakázáno. Naše sérum No1 Lash žádné zakázané látky ani nebezpečné hormony NEOBSAHUJE.

Je sérum No1 Lash vhodné pro těhotné nebo kojící?

Ano. Právě proto, že je přírodní a neobsahuje nebezpečné hormony jej mohou používat i těhotné ženy. Ověřeno na našich vlastních dětech a dětech našich rodinných příslušníků i kamarádů.

Jaký je obsah vašeho séra No1 Lash?

Naše sérum obsahuje 6ml. Je to víc, než nabízí ostatní výrobci. Sérum No1 Lash obvykle vydrží 5-6 měsíců každodenního používání.

Jak to, že sérum prodlužuje řasy?

Sérum No1 Lash je vlastně výživou pro kořínky řas. Dodává kořínkům energii k růstu, čímž se řasa tvoří trochu rychleji a lehce nabyde na objemu. Hlavně je ale prodloužená životnost řasy - její růstová fáze. Trvá tedy o mnoho týdnů déle, než řasa vypadne. Jednoduše - má energii a čas k růstu, a toho využívá. Proto se řasy prodlužují, zpevňují a tmavnou.

Proč máte jiný aplikátor než jiná séra?

Právě proto, že naše sérum je přírodní, je náš aplikátor nejlepší. Nasaje potřebné množství séra a na jedno "namočení" můžete obtáhnout všechna 4 víčka. Takové ty tenké štětinky, které jsou často na jiných sérech vidět, nám připadají nepraktické a myslíme si, že se výrobci bojí, aby se jejich séra nedostalo k očím příliš mnoho - podezíráme je, že jejich séra mohou obsahovat hormony. Vytvořili jsme pro Vás tedy jednoduchý aplikátor, se kterým si naše sérum snadno nanesou i lidé, kteří bez brýlí hůř vidí.

Jak dlouho jste na trhu?

První sérum No1 Lash jsme vyvinuli a začali prodávat již v roce 2010, takže na trhu jsme již osmým rokem. Jsme asi nejstarším a nejlépe prodávaným sérem na růst řas na našem trhu.

Jak rychle rostou řasy?

Měřitelný růst je cca 1 milimetr za měsíc. Maximální prodloužení bývá mezi 4 a 7 milimetry - o tolik budou vaše řasy delší, než je jejich původní délka.

Jak dlouho mi vydrží balení séra?

Jedno balení séra No1 Lash obvykle vystačí na 5-6 měsíců každodenního používání. Obsah našeho séra je 6ml (jiní výrobci nejčastěji nabízí 2,5 až 4ml a jsou i dražší).

Musím sérum používat pravidelně?

Ano. Pravidelnost je důležitá. Je to stejné jako s hnojením květin - bez živin také tak hezky nerostou. Sérum je pro řasy stejná výživa na podporu vlastního růstu a zpevnění. Doporučujeme první sérum aplikovat dvakrát denně (ráno a večer na suché odlíčené oko). Další balení už stačí jednou denně nebo i obden - jen na udržování délky a síly řas.

Co se stane, až sérum přestanu používat?

Pokud sérum přestanete používat, tak ty dlouhé řasy jednou vypadnou - až přijde jejich čas. Nové řasy, které pak začnou růst, budou bez výživy, kterou sérum No1 Lash řasám dává, už jen tak dlouhé, jaká je jejich původní délka. Proto doporučujeme používat další sérum No1 Lash už jen jako udržovací.

Jak sérum vypadá?

Vlastní sérum je lehce nažloutlá řídká průhledná kapalina bez chuti a vůně. Je nealergická i ani lidé s alergií nebo citlivýma očima jej mohou bez problémů používat.

Mám umělé řasy, mohu sérum No1 Lash používat?

Určitě ano. Máme řadu partnerských salonů, které se specializují na nalepování řas. Naše sérum No1 Lash prodávají jako ideální regeneraci řas. Nejen, že řasy rostou, a tím se i s celou nalepenou řasou ještě významně prodlužují, ale hlavně jsou silnější a tolik nevypadávají.

Mohu sérum No1 Lash prodávat?

Ano, můžete. Stačí nám napsat email na info@diangelocosmetics.com a obratem se vám ozve někdo kompetentní. V České republice nás prodává spousta kosmetických nebo i kadeřnických salonů a eshopů s kosmetikou.

Kupte si sérum No1 Lash. Poštovné máte zdarma.

Budete mít dvojnásobně dlouhé řasy...
TOP