fbpx

Něco o nás?

Začali jsme z mála a máme radost z maličkostí...

Všechno odstartoval Lash...

Jelikož jsme dlouho působili v módě, a také v médiích, už po nějakou dobu jsme si všímali, jak důkladně se ženy starají o své řasy. Není se čemu divit - krásné řasy znamenají atraktivnější look, a ten dělá ženu úspěšnější ve všech ohledech.

Jak jsme vyrobili sérum na řasy...

Bohužel na trhu byly (a stále jsou) jen séra na bázi hormonů, s čímž se nedokážeme srovnat. Proto jsme zkusili vyvinout vlastní sérum na růst řas, které by hormony neobsahovalo. Po řadě konzultací s odborníky jsme sestavili tabulku extrémně účinných přírodních ingrediencí, které v séru chceme mít a technolog nám vytvořil recepturu. Stačilo sehnat manufakturu a začít sérum produkovat.

No1 Lash přivedl i ostatní séra...

Sérum na růst řas No1 Lash bylo tak efektivní, že okamžitě získalo obrovskou popularitu a velkou řadu zákazníků. Právě tento úspěch nás přiměl se orientovat výhradně na kosmetiku a pomohl nám k vývoji dalších našich produktů. Úspěch přírodního séra No1 Lash, které má stejné nebo i lepší výsledky ve vzhledu a délce řas, než ona séra s hormony, nás stále těší. Samozřejmě si jeho popularity všimli i dovozci kosmetiky a tak v podstatě díky tomu, že se nám podařilo No1 Lash tak rozběhnout, se do ČR začalo dovážet mraky dalších sér, u nichž dovozci doufají ve stejný úspěch, jaký jsme dosáhli s naším No1 Lash. JENOMŽE - No1 Lash je jeden z mála produktů na podporu růstu řas na trhu, který neobsahuje hormony - není li zcela jediný. Naštěstí už dnes dívkám není jedno co si dávají na oči, takže jejich volba je obvykle jasná a zachovávají nám přízeň.

Co stojí za úspěchem...

To, co děláme, nás těší. Začali jsme s málem, z vlastních peněz, bez investorů a vysoké zisky nemáme jako prioritu. Používáme kvalitní ingredience a dáváme větší obsah za lepší cenu. Baví nás dělat věci, které lidem dělají radost. Prodloužíme někomu řasy a ten je šťastný. Zbavíme někoho vrásek a někdo další je šťastný. Všechny tyhle malé radosti nás naplňují, a to si myslím, že je nejdůležitějším faktorem pro úspěšný projekt. Lidé to cítí a děláte-li něco s láskou, je to prostě jiné :-)

TOP