fbpx
Info

Věděli jste, že...

...krém No1 Lift je nejlepší prevencí proti vráskám?
Opakovaným vypínáním a uvolňováním pleti kolem očí se pokožka posiluje a dochází k obnově její pružnosti.

...krém No1 Lift je nealergický?
Všechny testy iritace vyšly s nulovou hodnotou a i alergici jej mohou používat.

...krém No1 Lift můžete aplikovat pod makeup?
Minerální krém se aplikuje na suchou a čistou pleť. Po zaschnutí a vyhlazení vrásek můžete pleť nalíčit tak, jak jste běžně zvyklí.

...krém No1 Lift napomáhá i k redukci vrásek na čele?
Účinné složky krému vyhlazují s jistotou vrásky kolem očí. V některých případech mohou vyhladit i vrásky na čele, mezi obočím, či na krku. Vše záleží na síle pleti. Je-li pleť jemná, pak je účinek krému na jiných částech obličeje vyšší, než u mladé, silné a mastnější pokožky.

Vraťte čas o 10 let zpátky

Vrásky jsou nedílnou součástí stárnutí a po dvacátém roce života je na nás znát každá půlhodina. Jenže někdy, když se na sebe díváme a vzpomínáme na mladou pružnou pleť, nás občas napadá, jak by bylo krásné se vrásek zbavit. Náš převratný minerální krém No1 Lift Vaše vrásky vyhladí do 3 minut.

Znovu bez vrásek

Nemusíte podstupovat facelift, který navždy změní Vaši podobu. Nemusíte ani na ošetření botoxem, který umrtví Vaše mimické svaly a Váš výraz bude připomínat kartonovou masku. Náš unikátní minerální krém No1 Lift udělá stejnou práci, a to přímo před Vašima očima během několika okamžiků.

Jak krém No1 Lift funguje?

Díky minerálům, které jsou v krému obsažené, začne krém No1 Lift vypínat pleť okamžitě po nanesení. Pleť je doslova před očima vyrovnána, a tím vyhlazují jemné (někdy i hlubší) vrásky. Krém No1 Lift pleť také rozjasňuje. Efekt vyhlazených vrásek nastává po 2-3 minutách po aplikaci a vydrží po dobu cca 5-8 hodin.

Co dalšího dělá No1 Lift pro vaši pleť?

Kromě okamžitého vyhlazení vrásek působí krém No1 Lift také svými pečujícími složkami. V druhé fázi působení krému na pokožku se dostávají ke slovu nano peptidy, které po­kožku omlazují a regenerují i z dlouhodobého hlediska. Při pravidelném používání se může doba působení kré­mu prodlužovat a pleť bude pružnější.

Jak se krém No1 Lift používá?

Na každé oční okolí naneste velmi malé množství krému, nevklepávejte, pouze natřete tenkou vrstvu. V tomto případě platí pravidlo „méně je více". Po dobu cca 3 mi­nut nedělejte grimasy, krém se musí rovnoměrně vstře­bat. Během 2 minut uvidíte, jak se pleť vypíná a vrásky mizí. Po úplném zaschnutí krému můžete nanést běžný hydratační krém, který usnadní nalíčení a aplikaci korek­toru či make-upu. Na noc krém No1 Lift omyjte nebo odličte běžným odličovačem. Pokud by se Vám v místě, kam jste krém aplikovali, vytvořil bílý „film" nebo jemné bílé krystalky, potom jste krému No1 Lift nanesli pří­liš mnoho. V tomto případě krém setřete navlhčeným ubrouskem nebo omyjte vodou a naneste znovu, tento­krát menší množství.

Dlouhodobé používání

Jelikož krém No1 Lift je efektivní produkt s dobou účinnosti kolem 5-8 hodin, můžete jej aplikovat i několikrát denně. Jakmile zaznamenáte, že se pleť vrací do původní podoby, můžete se odlíčit a nanést krém No1 Lift znovu - tím se doba působení významně prodlouží. Stejně, jako je tomu u cvičení - opakované protahování zesiluje danou partii. Tak působí No1 Lift i na oční okolí. Opakovaná aplikace posiluje pokožku a dělá ji pružnější. Může tak vést ke zmírnění vrásek jako takových.

No1 Lift vyhlazuje i váčky pod očima

Minerální krém vyhlazuje vrásky, ale také váčky pod očima a zesvětluje kruhy.
Více Dejte vráskám sbohem
Vyhlazení i výrazných váčků

Na veletrzích a akcích, kam naše produkty jezdíme prezentovat, testujeme efektivitu krému No1 Lift na náhodně vybraných lidech. No1 Lift efektivně vyhlazuje vrásky i váčky pod očima a také vyhlazuje tmavé kruhy.

Funguje i na muže

Byť muži kosmetikou stále trochu pohrdají, krém No1 Lift je i pro ně. A když muži zjistí jak dokonale jim vyhladí vrásky, musí jej mít.
Více Omlazení i pro muže
I mužská pleť se vypíná

Muži pořád kosmetikou trochu pohrdají. Ale když oslovíme partnera klientky anebo i náhodné muže, kteří mají vrásky - vždy se smějí když jim řekneme, že do 3 minut budou opět bez vrásek. Nejspíš si myslí, že je to nějaký fígl.

Ale když pak na sebe zírají do zrcadla, kde přímo vidí, jak jim krém No1 Lift vyhlazuje vrásky, zůstávají beze slov a No1 Lift si odnáší domů.

Krém No1 Lift funguje na každého, bez rozdílu věku. Samozřejmě - u starších lidí, kteří mají větší a hlubší vrásky, je efekt viditelnější, protože změna je mnohem větší. Ale i u třicátníků, kteří s prvními vráskami začínají bojovat, je vypnutí pleti hezky vidět.

Působí i na mladou pleť

Nejen starší ženy jsou našimi klientkami. Spousta třicátnic a třicátníků začíná s vráskami bojovat a No1 Lift je nejúčinnějším produktem na jejich okamžité vyhlazení. Zbavíte se i tmavých kruhů, a to je občas k nezaplacení.
Více Rychlé omlazení
Bez rozdílu věku

Minerální krém No1 Lift funguje na všechny lidi bez rozdílu věku. Na starších je markantnější efekt, ale i na třicátnicích, které začínají s prvními vráskami bojovat, je vyhlazená pleť obrovská změna k lepšímu.

I když upřímně - spousta našich mladších klientek používá No1 Lift hlavně v pondělí po nepříliš odpočinkovém víkendu :-)  Krém No1 Lift výrazně zesvětluje kruhy a další viditelné následky nevyspání :-)

 

Klinický test efektivity

Není lepším důkazem tvrzení o efektivitě než nezávislá klinická studie. Renomovaná klinika Esthesia testovala minerální krém No1 Lift a tady jsou výsledky.
Více Důkaz efektivity
Nezávislá klinická studie

Ke každému z našich produktů máme vypracovanou veškerou zdravotní dokumentaci, včetně zákonem daných testů mikrobiologie, dráždivosti, složení, zátěžových testů na vliv času na složení produktu i kompletní notifikaci CPNP dle nařízení EU, což celkem vzato jsou ke každému produktu téměř 2 stovky drobně popsaných papírů.

Za všechny testy ale zveřejníme jednu nezávislou klinickou studii, která srozumitelným jazykem potvrzuje to, co Vám slibujeme. A to, že při používání krému No1 Lift budete okamžitě bez vrásek.

Vrásky kolem očí

No1 Lift si dokáže poradit i s vráskami na tvářích, vyhlazuje váčky pod očima a celé oční okolí.
Více Neuvěřitelná proměna
Vrásky kolem očí

Minerální krém No1 Lift působí na jemné pleti kolem očí. Tam má sílu ji vypnout a tím vyhladit vrásky. Efekt krému je úžasný a během dvou minut Vás udělá mladší o pár let.

Povíkendové oteklé oči

Máte také problém s pondělním vstáváním do práce? I na oteklé oči a váčky nebo kruhy pod očima je krém No1 Lift super.
Více Dokonalé vyhlazení vrásek
Dokonalé vyhlazení

Každému z nás se občas po víkendu stane, že působí přinejmenším opuchle. Se vším si poradí No1 Lift. Omyjte pleť studenou vodou, odličte micelárkou a na čistou, suchou pleť naneste No1 Lift. Pak se nemusíte ničeho bát.

Bez rozdílu věku

Pro kohokoliv a kdykoliv funguje krém No1 Lift stejně. Stačí jej mít v kabelce a než sjedete z kanceláře výtahem na schůzku, můžete omládnout o několik let.
Více Kdykoliv pro kohokoliv
Funguje spolehlivě

Všechny tyto fotky jsou focené na různých veletrzích, kde jsme krém No1 Lift aplikovali náhodným lidem. Pleť nebyla nijak připravena - jen je odlíčená micelární vodou a osušená. Po nanesení funguje krém No1 Lift na všechny stejně.

Váčky a kruhy pod očima mizí

Nejen jemné vrásky, ale i výraznější rýhy nebo kruhy pod očima dokáže No1 Lift vyhladit.
Více Zkuste ho taky
Jeho síla překvapí

Krém No1 Lift je unikátní produkt a snad každého, kdo jej vyzkoušel, doopravdy překvapil. Nejčastější reakcí na jeho efekt je "To jsem fakt nečekala".

Návrat mládí

No1 Lift je skvělým produktem pro navrácení mladistvého vzhledu.
Více Bez vrásek za pár okamžiků
Bude fungovat i pro Vás

Díky své síle dokáže No1 Lift navrátit mladistvý vzhled. Nemusíte podstoupit nevratné změny chirurgickým liftingem. Někdy jsou vrásky velmi hezké, ale někdy prostě máte chuť vypadat o kus mladší, a proto je to náš No1 Lift.

Kupte si krém No1 Lift. Poštovné máte zdarma.

I Vy můžete být bez vrásek kdykoliv si vzpomenete...

Složení krému No1 Lift

Nechceme vám jen stručně vypsat seznam ingrediencí, které často nikdo nezná. Náš krém na okamžité vyhlazení vrásek No1 Lift je plný aktivních látek, a proto vám jejich funkčnost chceme přiblížit.

Propylene Glycol

Propylenglykol je uměle vytvořený alkohol, který se fermentací kvasinek získává z přírodních zdrojů. Využívá se zejména v kosmetice a potravinářství, neboť na sebe váže vodu (přitahuje ji podobně jako glycerin), tím pokožku hydratuje a zvlhčuje. Usnadňuje vstřebávání dalších látek do hlubších vrstev pleti, zlepšuje tak její elasticitu, pružnost, zabraňuje jejímu vysušování a šupinatění. Pokožka je poté jemnější a působí zdravěji a mladistvě.

Sodium Silicate

V kosmetice a produktech osobní hygieny se sodium silikát používá například v péči o pokožku, barvách na vlasy, dekorativní kosmetice nebo produktech ústní hygieny. Má skvělé účinky proti vráskám a v produktech vyhlazujících pokožku, pro což jej využívá i No1 Lift.

Magnesium Aluminium Silicate

Křemičitan hořečnato hlinitý je čistě přírodní kosmetickou složkou, která je minerálního původu. Získává se z jílu, který se těží, následně se vymývá a mele na menší kousky. Tím, že jsou jeho molekuly i po namletí přirozeně velké, neprostupuje pokožkou, nedráždí ji ani neucpává póry. Magnesium aluminium silicate je přirozené zahušťovadlo, které v krému No1 Lift pomáhá utvářet gelovou strukturu. Díky němu má No1 Lift neprůhlednou barvu, hladkou konzistenci a správnou viskozitu. Usnadňuje vstřebávání pečujících látek do pokožky.

Cellulose Gum

Celulóza je přirozeně se vyskytující složka v rostlinném materiálu, vyznačující se jemnými vlákny. Nejčastěji se získává z dřevěné buničiny nebo bavlny. Ve farmacii se přidává do očních kapek pro úlevu suchým a unaveným očím. V potravinářství ji pak lze najít v různých želírovacích směsích pro výrobu marmelád nebo dětských gumových bonbonů, případně zmrzliny. V krému No1 Lift ji používáme jako pojivo a ke zjemnění struktury. Je vhodná i pro vegany.

Hydrolyzed Collagen

Kolagen asi nemusíme představovat. Je důležitý pro zpevnění tkáně a zvyšuje i její pružnost. Přísun kolagenu přímo do pokožky omlazuje tkáň a zvyšuje její pevnost. Kolagen v krému No1 Lift napomáhá právě ke zpevnění pokožky a přirozenému působení na vyhlazení vrásek. Přispívá také ke zvýšení její pružnosti.

Palmitoyl Oligopeptide

Dvojice peptidů, obsažených v krému No1 Lift je součástí unikátní sloučeniny Matrixyl 3000. Právě peptidy byly identifikovány jako základní složky v nejmodernější péči o pleť a v boji proti jejímu stárnutí. Palmitový oligopeptid stimuluje tvorbu kolagenu a podporuje přirozenou produkci mezibuněčných matricových látek, jako je třeba kyselina hyaluronová. Jedná se o směs kyseliny palmitové s řadou dalších aminokyselin, pozitivně působících na pleť.

Tetrapeptide 7

Druhá klíčová esence Tetrapeptid 7 ze sloučeniny Matrixyl 3000 je složený ze čtyř aminokyselin, které působí na zvýšení pružnosti pokožky, tvorbu kolagenu, elastinu a dalších bílkovin, jež napomáhají v boji proti vráskám a stárnutí pleti. Studie ukázaly, že Tetrapeptid 7 pozitivně působí na růst pojivových tkání a zpevnění pleti. Působí zároveň i na její omlazení. Právě díky těmto pozitivním vlastnostem jej používáme i v krému No1 Lift.

Glycerin

Glycerin je v kosmetice používán již řadu let a ještě naše babičky nosívaly na noc bavlněné rukavice napuštěné glycerinem pro zjemnění pokožky rukou. Je to jeden z nejpoužívanějších prvků v kosmetice zejména pro své hydratační a zvláčňující vlastnosti. V lidském těle se vyskytuje přirozeně. V krému No1 Lift využíváme jeho schopnosti pomáhat dalším ingrediencím dostat se rychleji do pokožky. Pak napomáhá k udržení kvalitní hydratace.

Butylene Glycol

Tento prvek je jedním z konzervantů našeho krému. Stará se o zpomalení ztráty vlhkosti a zvýšení trvanlivosti. V kosmetice se používá i díky svému pozitivnímu vlivu na zlepšení vzhledu pokožky a zvýšení její pružnosti. V krému No1 Lift využíváme všech jeho vlastností.

Carbomer

Tento prvek je jedním z nejvyužívanějších prvků v kosmetice pro své schopnosti ke zvýšení viskozity produktů. Je tedy nezbytný pro udržení séra a jeho delší životnost. Mimo to také napomáhá k udržení vyvážené hydratace pleti.

Sodium Hyaluronate

Kyselina hyaluronová je díky svým účinkům asi nejoblíbenějším kosmetickým prvkem současnosti. Její schopnost hydratovat a zlepšovat tkáň je neuvěřitelná. Stejně tak její účinky na omlazení pleti jsou fenomenální. V krému No1 Lift používáme nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou zejména pro její schopnost proniknout hluboko do buněčné tkáně a vnést tam s sebou krom vlastní hydratace i další přidané ingredience. Díky ní je No1 Lift efektivnější, protože působí přesně tam, kde má.

Polysorbate 20

Polysorbate 20 je synteticky vyrobená látka - i když svůj úplný původ má v přírodě, ovšem velmi dlouhou a opakovanou derivací a slučovaním několika látek, vzniká syntetická kosmetická ingredience. Je to povrchově aktivní látka, používá se především jako emulgátor, neboť mísí olej s vodou. V krému No1 Lift jej používáme ke zlepšení prostupnosti pokožky a pomoci k lepšímu vstřebání aktivních složek krému. V neposlední řadě využíváme i jeho mírné zklidňující účinky.

Kupte si krém No1 Lift. Poštovné máte zdarma.

Bude fungovat i pro Vás...

Nejčastější otázky

Na co se nás zákazníci často ptají?

Jakto, že krém No1 Lift působí okamžitě?

Krém No1 Lift má unikátní složení. Vstřebá se do vrchní vrstvy pokožky, kterou se ingredience krému snaží vyrovnat. V podstatě vytvoří neviditelný film, který vyrovná i nerovnosti - vrásky.

Mohou krém No1 Lift používat i lidé s citlivou pokožkou?

Ano. Krém používají i lidé s citlivou pokožkou a nezaznamenali jsme ani u nich alergické reakce. I když není možné říct, že nikdy nikomu nenastane reakce, zatím jsme se s ní nesetkali.

Je krém No1 Lift vhodný i pro těhotné nebo kojící ženy?

Samozřejmě. Upřímně si myslíme, že těhotné a kojící ženy mají iné starosti, než pár vrásek, ale krém No1 Lift neobsahuje žádné škodlivé ingredience, takže jej mohou používat naprosto všichni.

Jaký je obsah krému No1 Lift?

No1 Lift obsahuje 15ml. Aplikuje se opravdu maličké množství (méně je více), tekže obvykle vystačí na cca 6 měsíců každodenního používání.

Je efekt krému trvalý?

Není. No1 Lift je efektivní produkt a doba, po kterou udrží pokožku vypnutou a bez vrásek je průměrně 5-8 hodin. Čím jemnější pleť je, tím déle efekt vydrží. Je ale možné krém odlíčit, nanést znovu a dobu působení prodloužit.

Po delším nepoužívání mi krém zaschnul v pumpičce!

Jelikož je krém No1 Lift plný minerálů, má dispozici zatuhnout - pokud se delší dobu nepoužívá. Pokud se vám to stane, stačí sejmout bílou hlavičku pumpičky (vrchní díl) a propláchnout ji vodou - případně špendlíkem posunout usazeninu v dávkovacím otvoru a znovu propláchnout. Pak bude fungovat zase bez problémů.

Jak dlouho jste na trhu?

Sérum No1 Lash jsme vyvinuli a začali prodávat již v roce 2010, krém No1 Lift následoval rok poté, takže se prodává již 7 let. Sledujeme evropskou konkurenci a na našem kontinentě jsme asi jediný opravdu efektivní produkt tohoto typu.

Funguje No1 Lift i na vrásky na čele?

No1 Lift je primárně vytvořen pro dokonalé vyhlazení vrásek kolem očí. U lidí, kteří mají na čele velmi jemnou kůži krém může fungovat, ale nemůžeme to slíbit všem. Je to opravdu krém na okamžité vyhlazení vrásek kolem očí.

Je mi 30 a mám kruhy pod očima, funguje No1 Lift i na to?

Ano. No1 Lift má sílu vyhladit váčky pod očima, a také kruhy. Funguje u lidí jakéhokoliv věku, takže se nemusíte bát jej vyzkoušet. Klíčové je dobře odlíčit a osušit pleť před nanesením krému No1 Lift.

Musím krém No1 Lift používat pravidelně?

Můžete, ale nemusíte. Pokud jej používáte denně, působí aktivně proti vráskám, posiluje pleť a krom svého efektu na 5-8 hodin, kdy dokonale vyhladí vrásky kolem očí, působí také jako dlouhodobé péče proti stárnutí pleti. Můžete jej ale samozřejmě používat jen v těch dnech, kdy chcete vypadat o několik let mladší.

Po aplikaci se mi udělal bílý film, co s tím?

Jak všude uvádíme - méně je více. Na dokonale odlíčenou a osušenou pleť se nanáší jem velmi malé množství krému - cca polovina hrášku je dostatečné množství na obě oči. Pokud dáte krému příliš, nestačí se všechen vstřebat a může zaschnout na pokožce. To vytvoří bílý film. Pokud se Vám to stalo, je lepší pleť očistit vodou navlhčeným tamponem a začít znovu s menším množstvím.

Mohu nějak zesílit efekt krému No1 Lift?

Pokud na suchou, odlíčenou pleť nejdřív nanesete tenkou vrstvu nízkomolekulární kyseliny hyaluronové - nejlépe naše hyaluronové sérum No1 Gold, a přes něj pak No1 Lift, je efekt o trochu lepší a hlavně trvá déle. Kombinace No1 Lift a No1 Gold je velmi efektivní.

Kupte si krém No1 Lift. Poštovné máte zdarma.

Uvidíte, že i Vaše vrásky kolem očí hezky vyhladí a budete vypadat o 10 let mladší. Těšíme se na to.
TOP