fbpx
Info

Věděli jste, že...

...krém No1 Bust je nejlepší prevencí proti stárnutí dekoltu?
Vysokou hydratací a zvýšení tvorby kolagenu se pokožka omlazuje a dochází k obnově její struktury.

...krém No1 Bust je nealergický?
Všechny testy iritace vyšly s nulovou hodnotou a i alergici jej mohou používat.

...krém No1 Bust působí dlouhodobě?
Stačí se naučit pravidelnosti - při nanášení krému na noc na obličej si naneste krém i na dekolt. Jakmile jednou uvidíte výsledky, už na něj nebudete zapomínat.

...krém No1 Bust je skvělý i na ruce?
Krém je plný úžasně efektivních látek pro hydrataci a zpevnění pleti. Po aplikaci a vmasírování krému do dekoltu si budete užívat i nádherně jemné pokožky na rukou.

Revoluční produkt pro oblast dekoltu a poprsí

Stárnutí pleti je patrné zejména v oblasti dekoltu. Právě na tuto oblast jsme vyvinuli fantastický krém No1 Bust. Účinné ingredience krému obnovují pevnost a pružnost pleti a pozvolna zmírňují nebo i zcela vyhlazují vrásky v oblasti dekoltu a krku. Budete-li krém No1 Bust aplikovat i na ňadra, může dojít ke zpevnění pokožky i prsou samotných.

Mladistvý dekolt

Díky vysoké hydrataci, kterou krém No1 Bust zajišťuje, dochází k obnovení kolagenových vazeb a pleť se pozvolna začne vyhlazovat a zpevňovat. Vrásky začnou být jemnější a mohou se vytratit úplně. Pleť bude na pohled i na dotyk jemná a pevnější.

Jak krém No1 Bust funguje?

Krém No1 Bust je pečující produkt, takže se jedná o trvalejší a dlouhodobý efekt. Po cca 2 týdnech už jeho první výsledky budou patrné - pokožka se zpevní a bude o poznání mladistvější. Hlavní účinná látka krému No1 Bust je extrakt z kořenů rostliny Pueraria, která zajišťuje vysokou hydrataci pleti. Směs přírodních ingrediencí uzdravuje pokožku a působí na její omlazení. Krém No1 Bust zbavuje pleť toxinů a volných radikálů, čistí ji a napomáhá k obnovení tvorby kolagenu. Vysoká hydratace pleti proniká i do podkoží a tukových buněk, které ji absorbují a zvětšují svůj objem. Také i díky tomu dochází k vypnutí pokožky a vyhlazení vrásek. Může dojít i k lehkému zvětšení objemu a zpevnění prsou samotných.

24 karátové zlato v krému No1 Bust!

V krému No1 Bust je bohatě obsaženo i 24 karátové zlato v koloidní formě. Jeho pozitivní vliv na organismus je známý už stovky let. Zlato zlepšuje mikrocirkulaci krve, působí jako účinný antioxidant, podporuje tvorbu kolagenu, odplavuje toxiny z pokožky a obrací průběh jejího stárnutí. Krém No1 Bust je pro oblast dekoltu skutečně unikátní.

Čím ještě je No1 Bust pro pleť prospěšný?

Přítomnost koloidního zlata v krému No1 Bust zvyšuje účinky dalších přírodních ingrediencí, které působí ke stažení pórů pleti, ozdravení a vnitřnímu pročištění pokožky. Řada ovocných kyselin napomáhají k odstranění odumřelých buněk kůže, obnovení a zvýšení tvorby kolageny a zvýšení pevnosti kůže. Zelený čaj a řada vitamínů zajišťují přísun velkého množství antioxidantů a přispívají k omlazení a rozjasnění pokožky.

Jak se krém No1 Bust používá?

Ideálně každé ráno a každý večer nebo alespoň jednou denně večer po koupeli osušte pokožku a vmasírujte krém No1 Bust. Pokožku dekoltu, krku i prsou masírujte pomalými krouživými pohyby pár minut. Krém se tak lépe a rovnoměrně vstřebá a masáží dochází i ke stimulaci podkoží, díky čemuž krém může mí lepší účinek.

No1 Bust vyhladí i Váš dekolt

Fotografie je s odstupem osmi týdnů, vidíte výrazné zlepšení vrásek v dekoltu.
Více Získejte mladistvý dekolt
Vyhlazení i výrazných vrásek v dekoltu

Krém No1 Bust po osmi týdnech používání. Jak můžete vidět, hluboké vrásky v dekoltu se vyhladily a dekolt působí rozjasněně.

No1 Bust působí i na vrásky z přeležení

Fotografie je s odstupem osmi týdnů, vidíte výrazné zlepšení vrásek v dekoltu.
Více Vyhlaďte svůj dekolt
Vyhlazení i vrásek v dekoltu ze spaní na boku

Krém No1 Bust po osmi týdnech používání. Jak můžete vidět, hluboké vrásky v dekoltu se vyhladily a dekolt působí rozjasněně.

No1 Bust zpevňuje dekolt

Fotografie je s odstupem osmi týdnů, vidíte výrazné zlepšení vrásek v dekoltu.
Více Vyhlaďte svůj dekolt
Vyhlazení i vrásek v dekoltu

Krém No1 Bust po osmi týdnech používání. Jak můžete vidět, hluboké vrásky v dekoltu se vyhladily a dekolt působí rozjasněně.

No1 Bust vám umožní opět nosit rozhalenky

Fotografie je s odstupem osmi týdnů, vidíte výrazné zlepšení vrásek i hluboko v dekoltu.
Více Noste opět rozhalenky
Vyhlazení i vrásek v dekoltu

Krém No1 Bust po osmi týdnech používání. Jak můžete vidět, hluboké vrásky v dekoltu se vyhladily a dekolt působí rozjasněně.

No1 Bust omladí váš dekolt do plavek

Fotografie je s odstupem osmi týdnů, vidíte výrazné zlepšení vrásek v dekoltu a zpevnění jeho pokožky.
Více Noste v létě plavky s radostí
Vyhlazení i vrásek v dekoltu

Krém No1 Bust po osmi týdnech používání. Jak můžete vidět, vrásky v dekoltu se vyhladily a dekolt se bude v plavkách vyjímat.

No1 Bust rozjasní dekolt

Fotografie je s odstupem osmi týdnů, vidíte vyhlazení pokožky dekoltu a její projasnění
Více Váš dekolt bude opět zářit
Vyhlazení a rozjasnění dekoltu

Krém No1 Bust po osmi týdnech používání. Jak můžete vidět, vrásky v dekoltu se vyhladily a dekolt vypadá o poznání lépe.

Kupte si krém No1 Bust. Poštovné máte zdarma.

I Vy můžete mít opět krásný a rozzářený dekolt bez vrásek...

Složení krému No1 Bust

Nechceme vám jen stručně vypsat seznam ingrediencí, které často nikdo nezná. Náš krém na vyhlazení vrásek v dekoltu No1 Bust je plný přírodních a úžasně účinných látek, proto vám jejich funkčnost chceme přiblížit.

Pueraria Mirifica extract

Pueraria Mirifica je rostlina původně z Thajska a Myanmaru (Barmy). Využívají se zejména její kořeny. Extrakt z kořenů této rostliny je léčebný na řadu onemocnění a kožních problémů, ale roku 2005 byla v odborném tisku publikována i studie, kdy výtažky z puerarie pomohly k léčbě rakoviny prsu a prevenci před tímto onemocněním. Pueraria je tedy nejlepší produkt na oblast dekoltu a poprsí, jaký může být a jsou také známy studie jejího vlivu na zvětšení a zpevnění prsou. Právě pro to ji využíváme v našem krému No1 Bust. Významně zpevňuje a hydratuje pleť a mnohdy je právě díky této ingredienci pozorováno i zvětšení a zpevnění prsou samotných.

Malic Acid

Kyselina jablečná, která dává jablkům specifickou nakyslou chuť se v kosmetice používá pro své antioxidační a energizující vlastnosti. Pokožku čistí a přispívá k tvorbě nového kolagenu. V krému No1 Bust ji využíváme pro její exfoliační a protizánětlivé účinky. Kyselina jablečná nám také pomáhá vyrovnat pH, podporuje hydrataci pokožky a stimuluje v ní produkci kolagenu.

Angelica root extract

Výtažky z kořenů rostliny v češtině Andělika lékařská jsou v kosmetice hojně využívány v produktech pro zralou plet. Má úžasnou schopnost zlepšovat metabolismus a zvyšovat schopnost hydratace. Doslova se jedná o omlazovací proces, který vede k obnovení správné činnosti pokožky. Andělika v krému No1 Bust působí i na zklidnění pleti a pomáhá k jejímu ozdravení. Pokožce dodává energii a působí protizánětlivě. Odvary a čaje z této rostliny se používají již stovky let.

Paeonia root extract

Výtažky z kořene Pivoňky lékařské se používají v lidové medicíně, homeopatii, a také kosmetice. Vnitřně působí jako antioxidant a dokáže vyplavovat z těla škodliviny, bojuje také s oxidačním stresem. V kosmetice se využívá její schopnosti zpomalovat stárnutí pleti, ale zejména ke zlepšení její elasticity a schopnosti udržet vyváženou hydrataci. Pivoňka lékařská podporuje růst nových kožních buněk a dodává pleti mladistvý vzhled a jas. Často se také využívá jejích účinků na zlepšení celulitidy a strijí. V krému No1 Bust ji využíváme právě pro schopnost nastartování omlazujícího procesu a obnovení pevnosti pleti. Krom toho v krému No1 Bust ucítíte její svěží a příjemnou vůni.

Safflower flower extract

Olej ze světlice barvířské - česky bodláku - obsahuje řadu nenasycených mastných kyselin - zejména kyselinu linolovou, a zejména velké procento vitamínu E, který je pro pleť blahodárný. Tento olej - krom jeho využití při snižování cholesterolu v krvi a při prevenci kardiovaskulárních onemocnění, se v kosmetice používá pro svou schopnost hojit pokožku a trhlinky v ní. V krému No1 Bust jej využíváme pro jeho schopnost uzdravováni pleti, čištění od volných radikálů a zvyšování její odolnosti.

Theanin

Tento výtažek ze zeleného čaje je úžasným pomocníkem pro zklidnění pokožky a zlepšení jejího zdraví. Působí jako velmi silný antioxidant, což znamená, že bojuje proti volným radikálům, které se zásadně podílí na zhoršení kvality a stárnutí pokožky. Theanin napomáhá k obnovení kožních buněk a vyšší tvorbě kolagenu. Vyrovnává také pH, napomáhá k udržení hydratace a významně se podílí na redukci jizviček a strijí, což je pro výsledný efekt krému No1 Bust zásadní.

koloidní 24 karátové zlato

Od starého Egypta přes všechny civilizace se zlato využívá pro své blahodárné účinky. Zlato je známé především pro své čistící a protizánětlivé účinky. Jeho sílu poznáme hlavně na starší pleti, kterou zpevňuje, regeneruje a má vliv na posílení stěn mikrocévek. Pozitivně také přispívá ke zlepšení mikrocirkulace krve v pleti a tím na její lepší zásobení živinami. Zlato napomáhá k obnově tkáně, čímž se zlepšuje její elasticita a pevnost. Pomáhá také k pročištění pleti a k hojení trhlinek a jizev. Pleť díky tomu působí zdravěji a vláčněji.

Glycerin

Glycerin je v kosmetice používán již řadu let a ještě naše babičky nosívaly na noc bavlněné rukavice napuštěné glycerinem pro zjemnění pokožky rukou. Je to jeden z nejpoužívanějších prvků v kosmetice zejména pro své hydratační a zvláčňující vlastnosti. V lidském těle se vyskytuje přirozeně. V krému No1 Bust využíváme jeho schopnosti pomáhat dalším ingrediencím dostat se rychleji do pokožky. Pak napomáhá k udržení kvalitní hydratace.

Betain

Betain je důležitá aminokyselina, která se získává z rostlin - například z cukrové řepy. V krému No1 Bust využíváme jeho schopnost pomáhat spojit a míchat všechny složky krému. Krom toho je vynikajícím prvkem pro navázání vlhkosti, kterou dokáže v pleti uzamknout a významně posiluje její samohydratační schopnost. Působí také proti zánětům a co je důležité - snižuje viditelnost vrásek. Pleť také chrání před podrážděním a je tedy skvělým pomocníkem pro osoby s citlivou pokožkou.

Vitis Vinifera fruit extract

Výtažek z hroznového vína asi není třeba představovat. Jeho vysoký obsah vitamínu C B, manganu, hořčíku a draslíku působí v pleti blahodárně a dodává jí řadu živin. Extrakt v pokožce působí jako antioxidant a chrání buňky před stárnutím či poškozením volnými radikály. V našem krému No1 Bust využíváme také jeho zvláčňujících vlastností.

Citrus Limonum extract

Extrakt z citroníku je bohatý na vitamíny a spoustu důležitých minerálů. Obecně se v kosmetice používá ke snížení viditelnost skvrn a jizviček. Napomáhá k odstranění nadbytečného kožního mazu a má důležitý vliv při léčbě akné. Je často využíván pro svou schopnost redukovat celulitidu a strije. Zlepšuje rovněž mikrocirkulaci krve v pokožce a detoxikuje jí.

Retinyl Palmitate

Je kombinací retinolu (vitamín A1) a kyseliny palmitové. Najdeme ho také jako přirozenou součást lidského těla. V kosmetice se jeho účinků využívá pro schopnost napomáhat při snižování vrásek, a také pro antioxidační účinky. V krému No1 Bust napomáhá k obnovení stárnoucí pokožky, jejímu vyživení a zásobení vlhkostí. Funguje i jako pleťový kondicionér a přispívá k odstranění starých kožních buněk.

Ascorbic Acid

Kyselina askorbová je přírodní vitamín C, který se získává ze spousty ovocných plodů. V kosmetice se jedná o nejpoužívanější typ vitamínu C. Jeho hlavní přínos je zejména schopnost stabilizovat pH produktu. Je silný antioxidant, chrání pokožku před působením volných radikálů a bojuje proti stárnutí pletu tím, že ji zjemňuje, regeneruje a obnovuje její pružnost. Má protizánětlivé účinky a je nezbytný při tvorbě kolagenu, čehož využíváme právě v krému No1 Bust.

Boswellin extract

Výtažek z kadidlovníku se v kosmetice používá zejména v produktech proti stárnutí pleti. Působí na vyhlazení jizev a strijí a je velmi účinný v redukci vrásek, čehož využíváme právě v krému No1 Bust. Zlepšuje mikrocirkulaci krve a okysličení kůže, bojuje proti volným radikálům a dodává kožním buňkám výživu. Působí také jako přírodní konzevant, neboť je antibakteriální a zabraňuje bakteriím v množení. Pleť také zklidňuje a chrání ji.

Cetostearyl Alcohol

Jedná se o mastný alkohol a derivuje se z přírodních surovin, nejčastěji z kokosového oleje. V kosmetice, a také v našem krému No1 Bust, se využívá pro své stabilizační vlastnosti. Zlepšuje také schopnost ostatních látek vstřebat se do pokožky, kterou zjemňuje, vyhlazuje změkčuje. Vytváří na ní ochranný nemastný film.

Kupte si krém No1 Bust. Poštovné máte zdarma.

Rozjasněný, mladistvý a zpevněný dekolt čeká jen na vás...

Nejčastější otázky

Na co se nás zákazníci často ptají?

Jakto, že krém No1 Bust vyhlazuje dekolt?

Díky vysoké hydrataci a vysokému obsahu aktivních látek, které působí proti vráskám. No1 Bust je v podstatě antiagingový krém, uzpůsobený speciálně na oblast dekoltu.

Mohou krém No1 Bust používat i lidé s citlivou pokožkou?

Ano. Krém používají i lidé s citlivou pokožkou a nezaznamenali jsme ani u nich alergické reakce. No1 Bust je plný přísad, které hojí citlivou pleť. I když není možné říct, že nikdy nikomu nenastane reakce, zatím jsme se s ní nesetkali.

Je krém No1 Bust vhodný i pro těhotné nebo kojící ženy?

Určitě je krém možné používat, nicméně vrásky v dekoltu je spíše záležitostí žen, které už mají děti velké a ani jedna z těchto věcí se jich už netýká.

Jaký je obsah krému No1 Bust?

No1 Bust obsahuje 120ml krému. Při běžné aplikaci na dekolt a poprsí, včetně jemné masáže krém obvykle vystačí na cca 5 měsíců častého používání.

Je efekt krému trvalý?

V podstatě ano. Po cca 2 týdnech každodenního používání začnete pozorovat zlepšení vrásek v dekoltu a po cca 2 měsících docílíte nejlepšího možného výsledku. Pak stačí krém používat jednou denně až obden, za účelem udržení hydratace a přítomnosti ingrediencí zabraňujících stárnutí pokožky a vytvoření vrásek. Jak dlouho krém budete používat, tak dlouho bude pokožka omlazená a bez vrásek.

Zvětšuje krém No1 Bust prsa?

Není to hlavím efektem, ale ano. Při delším používání je často pozorováno zvětšení objemu prsou a jejich mírné pozvednutí. Krém však není cíleným produktem na zvětšení prsou. Zpevnění pokožky a zvýšení její hydratace má za následek zvětšení jejího objemu, a to se příznivě projeví na velikosti, tvaru a pevnosti prsou samotných. Pozitivně také působí pravidelná masáž prsou, která stimuluje a posiluje jejich tkáň.

Jak dlouho jste na trhu?

Sérum No1 Lash jsme vyvinuli a začali prodávat již v roce 2010, krém No1 Bust následoval dva roky poté, takže se prodává již 6 let. Sledujeme evropskou konkurenci a na našem kontinentě jsme asi jediný opravdu efektivní produkt tohoto typu.

Kam všude se krém No1 Bust aplikuje?

Doporučujeme jej aplikovat od krku až pod prsa. Po koupeli naneste krém na suchou pokožku a dobře vmasírujte. Brzy poznáte, že úsilí s tím spojené se vyplácí.

Proč je v krému No1 Bust zlato?

Zlato je odedávna přítelem mladistvé pleti. V krému No1 Bust působí stejně tak a stará se o celkové omlazení pokožky.

Mohu používat No1 Bust na strije na prsou?

Ano. No1 Bust příznive působí i na strije. Pokud už strije máte, žádný krém je úplně neodstraní. Můžete je ale díky našemu krému tak zmenšit, že budou mnohem méně vidět.

Působí No1 Bust i proti celulitidě?

I když krém No1 Bust obsahuje řadu složek, která napomáhají k redukci celulitidy, není na celulitidu přímo určený. Rozhodně však bude jedním z účinných pomocníků.

Mohu krém No1 Bust používat i na prsní dvorce?

Ano, můžete. Složky krému jsou vysoce hydratační a hojivé, nemohou tedy na žádné části lidského těla nijak škodit.

Kupte si krém No1 Bust. Poštovné máte zdarma.

Uvidíte, že i Vaše vrásky v dekoltu zmizí a budete vypadat o spoustu let mladší. Těšíme se na to.
TOP