fbpx

náš blog

Jemné vyhlazení vrásek

23 února 2019 By admin in main

Pozorujete už také svůj dekolt?

06 listopadu 2018 By admin in main

Srovnání cen sér na růst řas

25 října 2018 By admin in main

Vlastní krásně dlouhé řasy

17 října 2018 By admin in main

VIEW ALL
  • No1 Lash je vhodný i pro nalepené řasy

    Sérum No1 Lash je sice produkt na přirozené prodloužení řas, nicméně spousta našich partnerských salonů jej používá a nabízí i jako regeneraci řas při aplikaci umělých. Jistě znáte někoho, komu aplika...

  • Péče o dekolt i pro mladé

    Tento týden bylo na sociálních sítích vidět řady blogerek, které reportují v plavkách z tropických dovolených pod rozpáleným sluncem. Nebylo možné si nevšimnout, že i přes jejich mladý věk se jim mezi...

VIEW ALL

Maximální efektivita

Dáváme zřetel na maximální kvalitu a efektivitu naší kosmetiky. Proto nevyrábíme stovky produktů, ale jen těch několik, kde můžeme garantovat nejvyšší kvalitu a účinnost.

Bez hormonů

Naše produkty a ani sérum na růst řas No1 Lash neobsahují žádné hormony. Nemusíte se tedy ničeho bát. Je tedy vhodné i pro těhotné a kojící ženy. Snažíme se o co nejvíce přírodní složení našich produktů.

Klinické testy

Disponujeme řadou laboratorních atestů i klinických testů ke všem produktům včetně specifických zdravotních atestů a certifikací CPNP v Evropské databázi výrobců kosmetiky.

Skvělá cena

Nabízíme nejlepší ceny našich produktů. Oproti jiným značkám máme často i větší obsah a snažíme se o nejvyšší možnou koncentraci aktivních látek.

Celosvětová distribuce

S našimi produkty se můžete setkat v nabídce stovek prodejců v EU i mimo ní. Kvalitu našich produktů denně prověřují tisíce uživatelek na 4 kontinentech již šestým rokem.

Poštovné zdarma

Na všechny naše produkty, objednané zde na našem eshopu, nabízíme poštovné zdarma. A to nejen v rámci ČR, ale také všech zemí EU, USA a Kanady.

Staňte se naším partnerem:

Di Angelo Cosmetics

Hradešínská 60a 100 00 Praha 10

Email

info@diangelocosmetics.com

Zákaznická linka

776 578 681

TOP