fbpx

Nejčastější otázky

Na co se nás zákazníci často ptají?

Obsahuje sérum škodlivé hormony?

Neobsahuje. No1 Lash je růstové sérum, postavené na přírodních ingrediencích. Proto trvá nárůst řas až 4 měsíce. Séra s hormony slibují nárůst již za několik týdnů - to je nesmysl a věřím, že nikdo zodpovědný by si nic takového na oční víčka nedával.

Štípe sérum v očích?

Neštípe. Právě štípání nebo začervenání očí je důkazem přítomnosti prostaglandinu, což je hormon, který je často používán v sérech na růst řas. Má ale spoustu negativních účinků, proto je v kosmetice jeho používání přísně zakázáno. Naše sérum No1 Lash žádné zakázané látky ani nebezpečné hormony NEOBSAHUJE.

Je sérum No1 Lash vhodné pro těhotné nebo kojící?

Ano. Právě proto, že je přírodní a neobsahuje nebezpečné hormony jej mohou používat i těhotné ženy. Ověřeno na našich vlastních dětech a dětech našich rodinných příslušníků i kamarádů.

Jaký je obsah vašeho séra No1 Lash?

Naše sérum obsahuje 6ml. Je to víc, než nabízí ostatní výrobci. Sérum No1 Lash obvykle vydrží 5-6 měsíců každodenního používání.

Jak to, že sérum prodlužuje řasy?

Sérum No1 Lash je vlastně výživou pro kořínky řas. Dodává kořínkům energii k růstu, čímž se řasa tvoří trochu rychleji a lehce nabyde na objemu. Hlavně je ale prodloužená životnost řasy - její růstová fáze. Trvá tedy o mnoho týdnů déle, než řasa vypadne. Jednoduše - má energii a čas k růstu, a toho využívá. Proto se řasy prodlužují, zpevňují a tmavnou.

Proč máte jiný aplikátor než jiná séra?

Právě proto, že naše sérum je přírodní, je náš aplikátor nejlepší. Nasaje potřebné množství séra a na jedno "namočení" můžete obtáhnout všechna 4 víčka. Takové ty tenké štětinky, které jsou často na jiných sérech vidět, nám připadají nepraktické a myslíme si, že se výrobci bojí, aby se jejich séra nedostalo k očím příliš mnoho - podezíráme je, že jejich séra mohou obsahovat hormony. Vytvořili jsme pro Vás tedy jednoduchý aplikátor, se kterým si naše sérum snadno nanesou i lidé, kteří bez brýlí hůř vidí.

Jak dlouho jste na trhu?

První sérum No1 Lash jsme vyvinuli a začali prodávat již v roce 2010, takže na trhu jsme již osmým rokem. Jsme asi nejstarším a nejlépe prodávaným sérem na růst řas na našem trhu.

Jak rychle rostou řasy?

Měřitelný růst je cca 1 milimetr za měsíc. Maximální prodloužení bývá mezi 4 a 7 milimetry - o tolik budou vaše řasy delší, než je jejich původní délka.

Jak dlouho mi vydrží balení séra?

Jedno balení séra No1 Lash obvykle vystačí na 5-6 měsíců každodenního používání. Obsah našeho séra je 6ml (jiní výrobci nejčastěji nabízí 2,5 až 4ml a jsou i dražší).

Musím sérum používat pravidelně?

Ano. Pravidelnost je důležitá. Je to stejné jako s hnojením květin - bez živin také tak hezky nerostou. Sérum je pro řasy stejná výživa na podporu vlastního růstu a zpevnění. Doporučujeme první sérum aplikovat dvakrát denně (ráno a večer na suché odlíčené oko). Další balení už stačí jednou denně nebo i obden - jen na udržování délky a síly řas.

Co se stane, až sérum přestanu používat?

Pokud sérum přestanete používat, tak ty dlouhé řasy jednou vypadnou - až přijde jejich čas. Nové řasy, které pak začnou růst, budou bez výživy, kterou sérum No1 Lash řasám dává, už jen tak dlouhé, jaká je jejich původní délka. Proto doporučujeme používat další sérum No1 Lash už jen jako udržovací.

Jak sérum vypadá?

Vlastní sérum je lehce nažloutlá řídká průhledná kapalina bez chuti a vůně. Je nealergická i ani lidé s alergií nebo citlivýma očima jej mohou bez problémů používat.

Mám umělé řasy, mohu sérum No1 Lash používat?

Určitě ano. Máme řadu partnerských salonů, které se specializují na nalepování řas. Naše sérum No1 Lash prodávají jako ideální regeneraci řas. Nejen, že řasy rostou, a tím se i s celou nalepenou řasou ještě významně prodlužují, ale hlavně jsou silnější a tolik nevypadávají.

Mohu sérum No1 Lash prodávat?

Ano, můžete. Stačí nám napsat email na info@diangelocosmetics.com a obratem se vám ozve někdo kompetentní. V České republice nás prodává spousta kosmetických nebo i kadeřnických salonů a eshopů s kosmetikou.

Jakto, že krém No1 Lift působí okamžitě?

Krém No1 Lift má unikátní složení. Vstřebá se do vrchní vrstvy pokožky, kterou se ingredience krému snaží vyrovnat. V podstatě vytvoří neviditelný film, který vyrovná i nerovnosti - vrásky.

Mohou krém No1 Lift používat i lidé s citlivou pokožkou?

Ano. Krém používají i lidé s citlivou pokožkou a nezaznamenali jsme ani u nich alergické reakce. I když není možné říct, že nikdy nikomu nenastane reakce, zatím jsme se s ní nesetkali.

Je krém No1 Lift vhodný i pro těhotné nebo kojící ženy?

Samozřejmě. Upřímně si myslíme, že těhotné a kojící ženy mají iné starosti, než pár vrásek, ale krém No1 Lift neobsahuje žádné škodlivé ingredience, takže jej mohou používat naprosto všichni.

Jaký je obsah krému No1 Lift?

No1 Lift obsahuje 15ml. Aplikuje se opravdu maličké množství (méně je více), tekže obvykle vystačí na cca 6 měsíců každodenního používání.

Je efekt krému trvalý?

Není. No1 Lift je efektivní produkt a doba, po kterou udrží pokožku vypnutou a bez vrásek je průměrně 5-8 hodin. Čím jemnější pleť je, tím déle efekt vydrží. Je ale možné krém odlíčit, nanést znovu a dobu působení prodloužit.

Po delším nepoužívání mi krém zaschnul v pumpičce!

Jelikož je krém No1 Lift plný minerálů, má dispozici zatuhnout - pokud se delší dobu nepoužívá. Pokud se vám to stane, stačí sejmout bílou hlavičku pumpičky (vrchní díl) a propláchnout ji vodou - případně špendlíkem posunout usazeninu v dávkovacím otvoru a znovu propláchnout. Pak bude fungovat zase bez problémů.

Jak dlouho jste na trhu?

Sérum No1 Lash jsme vyvinuli a začali prodávat již v roce 2010, krém No1 Lift následoval rok poté, takže se prodává již 7 let. Sledujeme evropskou konkurenci a na našem kontinentě jsme asi jediný opravdu efektivní produkt tohoto typu.

Funguje No1 Lift i na vrásky na čele?

No1 Lift je primárně vytvořen pro dokonalé vyhlazení vrásek kolem očí. U lidí, kteří mají na čele velmi jemnou kůži krém může fungovat, ale nemůžeme to slíbit všem. Je to opravdu krém na okamžité vyhlazení vrásek kolem očí.

Je mi 30 a mám kruhy pod očima, funguje No1 Lift i na to?

Ano. No1 Lift má sílu vyhladit váčky pod očima, a také kruhy. Funguje u lidí jakéhokoliv věku, takže se nemusíte bát jej vyzkoušet. Klíčové je dobře odlíčit a osušit pleť před nanesením krému No1 Lift.

Musím krém No1 Lift používat pravidelně?

Můžete, ale nemusíte. Pokud jej používáte denně, působí aktivně proti vráskám, posiluje pleť a krom svého efektu na 5-8 hodin, kdy dokonale vyhladí vrásky kolem očí, působí také jako dlouhodobé péče proti stárnutí pleti. Můžete jej ale samozřejmě používat jen v těch dnech, kdy chcete vypadat o několik let mladší.

Po aplikaci se mi udělal bílý film, co s tím?

Jak všude uvádíme - méně je více. Na dokonale odlíčenou a osušenou pleť se nanáší jem velmi malé množství krému - cca polovina hrášku je dostatečné množství na obě oči. Pokud dáte krému příliš, nestačí se všechen vstřebat a může zaschnout na pokožce. To vytvoří bílý film. Pokud se Vám to stalo, je lepší pleť očistit vodou navlhčeným tamponem a začít znovu s menším množstvím.

Mohu nějak zesílit efekt krému No1 Lift?

Pokud na suchou, odlíčenou pleť nejdřív nanesete tenkou vrstvu nízkomolekulární kyseliny hyaluronové - nejlépe naše hyaluronové sérum No1 Gold, a přes něj pak No1 Lift, je efekt o trochu lepší a hlavně trvá déle. Kombinace No1 Lift a No1 Gold je velmi efektivní.

Jakto, že krém No1 Bust vyhlazuje dekolt?

Díky vysoké hydrataci a vysokému obsahu aktivních látek, které působí proti vráskám. No1 Bust je v podstatě antiagingový krém, uzpůsobený speciálně na oblast dekoltu.

Mohou krém No1 Bust používat i lidé s citlivou pokožkou?

Ano. Krém používají i lidé s citlivou pokožkou a nezaznamenali jsme ani u nich alergické reakce. No1 Bust je plný přísad, které hojí citlivou pleť. I když není možné říct, že nikdy nikomu nenastane reakce, zatím jsme se s ní nesetkali.

Je krém No1 Bust vhodný i pro těhotné nebo kojící ženy?

Určitě je krém možné používat, nicméně vrásky v dekoltu je spíše záležitostí žen, které už mají děti velké a ani jedna z těchto věcí se jich už netýká.

Jaký je obsah krému No1 Bust?

No1 Bust obsahuje 120ml krému. Při běžné aplikaci na dekolt a poprsí, včetně jemné masáže krém obvykle vystačí na cca 5 měsíců častého používání.

Je efekt krému trvalý?

V podstatě ano. Po cca 2 týdnech každodenního používání začnete pozorovat zlepšení vrásek v dekoltu a po cca 2 měsících docílíte nejlepšího možného výsledku. Pak stačí krém používat jednou denně až obden, za účelem udržení hydratace a přítomnosti ingrediencí zabraňujících stárnutí pokožky a vytvoření vrásek. Jak dlouho krém budete používat, tak dlouho bude pokožka omlazená a bez vrásek.

Zvětšuje krém No1 Bust prsa?

Není to hlavím efektem, ale ano. Při delším používání je často pozorováno zvětšení objemu prsou a jejich mírné pozvednutí. Krém však není cíleným produktem na zvětšení prsou. Zpevnění pokožky a zvýšení její hydratace má za následek zvětšení jejího objemu, a to se příznivě projeví na velikosti, tvaru a pevnosti prsou samotných. Pozitivně také působí pravidelná masáž prsou, která stimuluje a posiluje jejich tkáň.

Jak dlouho jste na trhu?

Sérum No1 Lash jsme vyvinuli a začali prodávat již v roce 2010, krém No1 Bust následoval dva roky poté, takže se prodává již 6 let. Sledujeme evropskou konkurenci a na našem kontinentě jsme asi jediný opravdu efektivní produkt tohoto typu.

Kam všude se krém No1 Bust aplikuje?

Doporučujeme jej aplikovat od krku až pod prsa. Po koupeli naneste krém na suchou pokožku a dobře vmasírujte. Brzy poznáte, že úsilí s tím spojené se vyplácí.

Proč je v krému No1 Bust zlato?

Zlato je odedávna přítelem mladistvé pleti. V krému No1 Bust působí stejně tak a stará se o celkové omlazení pokožky.

Mohu používat No1 Bust na strije na prsou?

Ano. No1 Bust příznive působí i na strije. Pokud už strije máte, žádný krém je úplně neodstraní. Můžete je ale díky našemu krému tak zmenšit, že budou mnohem méně vidět.

Působí No1 Bust i proti celulitidě?

I když krém No1 Bust obsahuje řadu složek, která napomáhají k redukci celulitidy, není na celulitidu přímo určený. Rozhodně však bude jedním z účinných pomocníků.

Mohu krém No1 Bust používat i na prsní dvorce?

Ano, můžete. Složky krému jsou vysoce hydratační a hojivé, nemohou tedy na žádné části lidského těla nijak škodit.

Působí sérum No1 Gold okamžitě?

Díky vysoce kvalitní nízkomolekulární kyselině hyaluronové okamžitě poznáte, že účinně hydratuje. Použijete-li sérum No1 Gold na noc, hned ráno uvidíte první efekt.

Mohou No1 Gold používat i lidé s citlivou pokožkou?

Ano. No1 Gold je vhodný i pro citlivou pleť, kterou zklidňuje a hydratuje. Dokonce řada lidí s citlivou pletí jej hodnotí jako nesmírně příjemný.

Je No1 Gold vhodný i pro těhotné nebo kojící ženy?

Samozřejmě. Pro používání No1 Gold není žádné omezení ani v těhotenství ani bezprostředně po něm.

Jaký je obsah séra No1 Gold?

No1 Gold obsahuje 30ml. Obvykle vystačí na cca 4 měsíce každodenního používání.

Je efekt séra No1 Gold trvalý?

Dokud budete No1 Gold používat a svou pleť hydratovat, bude sérum působit a vaši pleť omlazovat. Jakmile přestanete sérum používat, hydratace se po cca týdnu vytratí a bez následné péče bude vaše pokožka zbytečně stárnout.

Jaká je správná dávka na jedno použití?

Tohle je individuální. Pokud jste dosud žádnou hydrataci nepoužívala, je lepší v prvních dvou týdnech dávat trošku víc, protože pleť víc "pije". Poté stačí jednou - dvakrát "pumpnout" a tímto množstvím ošetříte celý obličej.

Jak dlouho jste na trhu?

Sérum No1 Lash jsme vyvinuli a začali prodávat již v roce 2010, sérum No1 Gold jsme představili v roce 2016, takže je stále relativně novinkou. Svou oblíbeností se ale pomalu stává hned po séru na řasy novým bestsellerem.

Funguje No1 Gold i na vrásky na čele?

Sérum No1 Gold je vysoce účinná hydratace a produkt na zastavení stárnutí pleti. Je to skvělý pomocník k postupnému přirozenému vyhlazení vrásek. Bude fungovat všude tam, kam jej budete aplikovat.

Od kolika let je možné No1 Gold používat?

No1 Gold můžete používat už od cca 20 let, kdy je pomalu třeba pokožku hydratovat, ale je ještě brzy na hutnější krémy. Čím dříve se začnete o pleť starat, tím víc oddálíte první vrásky. Naše vysoce kvalitní kyselina hyaluronová z vás může udělat toho člověka, komu se vrásky obloukem vyhnou.

Musím No1 Gold používat pravidelně?

Ano. Pleť je třeba denně hydratovat, aby byl efekt No1 Gold dlouhodobý. Jakmile si ale navyknete na příjemný pocit hydratované pleti, budete se na aplikaci celý den těšit a vězte, že si občas No1 Gold namažete i přes den. Pleť je pak okamžitě svěžejší.

Dělá No1 Gold na pokožce lepivý film?

Nedělá. Tím, že je naše kyselina hyaluronová nízkomolekulární, vstřebá se hluboko do pleti, kde působí. Aplikace No1 Gold je velmi příjemná a osvěžující.

Mám svůj oblíbený krém, mohu No1 Gold používat s ním?

No1 Gold má úžasnou vlastnost. Můžete jej používat i jen samotný, kdy hydratuje a obrací průběh stárnutí pleti, ale můžete jej používat i jako sérum pod váš oblíbený pečující krém. No1 Gold pak ještě zesílí jeho účinek.

Opravdu vydrží třpytky na rtech 8 hodin?

Ano. Mnohdy vydrží dokonce i déle - máme zkušenost z letních festivalů, kdy jsme holky líčili jeden den a druhý den to pořád měly hezké.

Mohou Angel Lips používat i lidé s citlivou pokožkou?

Doporučujeme si nejdříve zkusit aplikovat bázi s třpytkami na jemnou kůži na předloktí. Pokud to bude bez reakce, pak ano. Rozhodně ale nedoporučujeme aplikovat AngelLips, pokud máte na rtech opar nebo jsou jinak poškozené.

Můžu s AngelLips jíst a pít?

Jasně, můžete cokoliv. Jen si dejte pozor na mastná jídla - typicky hamburger, pizza a podobně. Protože olej - mastnota - rozpouští vazbu báze, takže pokud si omastíte od jídla rty, třpytky půjdou dolů. Doporučujeme tedy jíst kultivovaně :-) Pít můžete i alkohol a třpytky budou držet.

Co když nějaké třpytky sním?

Nic se neděje, jsou vyrobené z polyesteru, takže v nezměněném stavu za pár dní opět vyjdou ven.

Můžu AngelLips použít i na líčení očí?

V zásadě ano, třpytky mají laserem hlazený tvar, takže i pokud spadnou do oka - nepoškrábou rohovku. Nicméně se musí odličovat olejovým odličovačem a to není v okolí očí úplně příjemné. Proto raději líčení očí nedoporučujeme.

Mohu s vaší bází použít i jiné třpytky?

Zkoušeli jsme to a jednak jiné třpytky nedrží a odpadávají, ale navíc nevypadají dobře. Velikost, materiál i povrchová úprava našich třpytek je vyrobená přesně pro naši speciální bázi, aby aplikace vypadala skvěle.

Zanechávají AngelLips otisky na skleničkách?

Ne. AngelLips drží na rtech, dokud je olejem neodlíčíte. Na skleničkách stopy nezanechávají.

Mohu se s AngelLips líbat?

Jistě, že ano. Třpytky jsou voděodolné a nezanechávají žádné otisky, takže Váš přítel nebude mít od glitrů plnou pusu.

Nedělají AngelLips tvrdou vrstvu?

Vůbec ne, rty jsou pořád měkké a poddajné. Samozřejmě na omak cítíte třpytky, ale rty jsou vláčné a stejně citlivé jako bez aplikace.

Co když budu AngelLips používat každý den?

To klidně můžete. Při nošení déle než tři dny po sobě doporučujeme občas použít nějaké labello nebo jinou formu hydratace rtů, ale jinak s každodenní aplikací žádný problém není.

Zkouším AngelLips omýt vodou a nejdou smýt?

Ano, jsou voděodolné. Pokud chcete třpytky odlíčit, použijte olejový odličovač - namočte tampón, nechte chvilku působit - olej rozpustí pevnou vazbu báze a pak třpytky snadno odlíčíte.

Na jak dlouho mi vydrží balení AngelLips?

Obsah třpytek i báze je připraven na cca 30 aplikací.

TOP