×

Newsletter

Novinky přímo na Váš email

Kontakt

Hradešínská 60a, Praha 10

telefon:

776 578 681

email: info@diangelocosmetics.com

PREV
NEXT
Info

Věděli jste, že...

...krém No1 Lift je nejlepší prevencí proti vráskám?
Opakovaným vypínáním a uvolňováním pleti kolem očí se pokožka posiluje a dochází k obnově její pružnosti.

...krém No1 Lift je nealergický?
Všechny testy iritace vyšly s nulovou hodnotou a i alergici jej mohou používat.

...krém No1 Lift můžete aplikovat pod makeup?
Minerální krém se aplikuje na suchou a čistou pleť. Po zaschnutí a vyhlazení vrásek můžete pleť nalíčit tak, jak jste běžně zvyklí.

...krém No1 Lift napomáhá i k redukci vrásek na čele?
Účinné složky krému vyhlazují s jistotou vrásky kolem očí. V některých případech mohou vyhladit i vrásky na čele, mezi obočím, či na krku. Vše záleží na síle pleti. Je-li pleť jemná, pak je účinek krému na jiných částech obličeje vyšší, než u mladé, silné a mastnější pokožky.

 

 

Vraťte čas o 10 let zpět

Vrásky jsou nedílnou součástí stárnutí a po dvacátém roce života je na nás znát každá půlhodina. Jenže někdy, když se na sebe díváme a vzpomínáme na mladou pružnou pleť, nás občas napadá, jak by bylo krásné se vrásek zbavit. Náš převratný minerální krém No1 Lift Vaše vrásky vyhladí do 3 minut.

Opět hladká pleť

Nemusíte podstupovat facelift, který navždy změní Vaši podobu. Nemusíte ani na ošetření botoxem, který umrtví Vaše mimické svaly a Váš výraz bude připomínat kartonovou masku. Náš unikátní minerální krém No1 Lift udělá stejnou práci, a to přímo před Vašima očima.

Jak krém No1 Lift funguje?

Díky minerálům, které jsou v krému obsažené, začne krém No1 Lift vypínat pleť okamžitě po nanesení. Pleť je doslova před očima vyrovnána, a tím vyhlazují jemné (někdy i hlubší) vrásky. Krém No1 Lift pleť také rozjasňuje. Efekt vyhlazených vrásek nastává po 2-3 minutách po aplikaci a vydrží po dobu cca 5-8 hodin.

Co dalšího krém No1 Lift pro pleť dělá?

Kromě okamžitého vyhlazení vrásek působí krém No1 Lift také svými pečujícími složkami. V druhé fázi působení krému na pokožku se dostávají ke slovu nano peptidy, které po­kožku omlazují a regenerují i z dlouhodobého hlediska. Při pravidelném používání se může doba působení kré­mu prodlužovat a pleť bude pružnější.

Jak se krém No1 Lift používá?

Na každé oční okolí naneste velmi malé množství krému, nevklepávejte, pouze natřete tenkou vrstvu. V tomto případě platí pravidlo „méně je více". Po dobu cca 3 mi­nut nedělejte grimasy, krém se musí rovnoměrně vstře­bat. Během 2 minut uvidíte, jak se pleť vypíná a vrásky mizí. Po úplném zaschnutí krému můžete nanést běžný hydratační krém, který usnadní nalíčení a aplikaci korek­toru či make-upu. Na noc krém No1 Lift omyjte nebo odličte běžným odličovačem. Pokud by se Vám v místě, kam jste krém aplikovali, vytvořil bílý „film" nebo jemné bílé krystalky, potom jste krému No1 Lift nanesli pří­liš mnoho. V tomto případě krém setřete navlhčeným ubrouskem nebo omyjte vodou a naneste znovu, tento­krát menší množství.

Složení minerálního krému No1 Lift

Propylene Glycol, Sod i um Silicate, Magnesium Aluminium Silicate, Cellulose Gum, Water, Hydrolyzed Collagen, Palmitoyl Oligopeptide, Tetrapeptide-7, Glycerin, Butylene Glycol, Carbomer, Polysorbate

No1 Lift vyhlazuje i váčky pod očima

Minerální krém vyhlazuje vrásky, ale také váčky pod očima a zesvětluje kruhy.
čti dál Dejte vráskám sbohem
Vyhlazení i výrazných váčků

Na veletrzích a akcích, kam naše produkty jezdíme prezentovat, testujeme efektivitu krému No1 Lift na náhodně vybraných lidech. No1 Lift efektivně vyhlazuje vrásky i váčky pod očima a také vyhlazuje tmavé kruhy.

Funguje i na muže

Byť muži kosmetikou stále trochu pohrdají, krém No1 Lift je i pro ně. A když muži zjistí jak dokonale jim vyhladí vrásky, musí jej mít.
čti dál Funguje i na chlapech
I mužská pleť se vypíná

Muži pořád kosmetikou trochu pohrdají. Ale když oslovíme partnera klientky anebo i náhodné muže, kteří mají vrásky - vždy se smějí když jim řekneme, že do 3 minut budou opět bez vrásek. Nejspíš si myslí, že je to nějaký fígl.

Ale když pak na sebe zírají do zrcadla, kde přímo vidí, jak jim krém No1 Lift vyhlazuje vrásky, zůstávají beze slov a No1 Lift si odnáší domů.

Krém No1 Lift funguje na každého, bez rozdílu věku. Samozřejmě - u starších lidí, kteří mají větší a hlubší vrásky, je efekt viditelnější, protože změna je mnohem větší. Ale i u třicátníků, kteří s prvními vráskami začínají bojovat, je vypnutí pleti hezky vidět.

Působí i na mladou pleť

Nejen starší ženy jsou našimi klientkami. Spousta třicátnic a třicátníků začíná s vráskami bojovat a No1 Lift je nejúčinnějším produktem na jejich okamžité vyhlazení. Zbavíte se i tmavých kruhů, a to je občas k nezaplacení.
čti dál Rychlé omlazení
Bez rozdílu věku

Minerální krém No1 Lift funguje na všechny lidi bez rozdílu věku. Na starších je markantnější efekt, ale i na třicátnicích, které začínají s prvními vráskami bojovat, je vyhlazená pleť obrovská změna k lepšímu.

I když upřímně - spousta našich mladších klientek používá No1 Lift hlavně v pondělí po nepříliš odpočinkovém víkendu :-)  Krém No1 Lift výrazně zesvětluje kruhy a další viditelné následky nevyspání :-)

 

Klinický test efektivity

Není lepším důkazem tvrzení o efektivitě než nezávislá klinická studie. Renomovaná klinika Esthesia testovala minerální krém No1 Lift a tady jsou výsledky.
čti dál Důkaz efektivity
Nezávislá klinická studie

Ke každému z našich produktů máme vypracovanou veškerou zdravotní dokumentaci, včetně zákonem daných testů mikrobiologie, dráždivosti, složení, zátěžových testů na vliv času na složení produktu i kompletní notifikaci CPNP dle nařízení EU, což celkem vzato jsou ke každému produktu téměř 2 stovky drobně popsaných papírů.

Za všechny testy ale zveřejníme jednu nezávislou klinickou studii, která srozumitelným jazykem potvrzuje to, co Vám slibujeme. A to, že při používání krému No1 Lift budete okamžitě bez vrásek.

Kupte si krém No1 Lift. Poštovné máte zdarma.

Uvidíte, že i Vaše vrásky kolem očí hezky vyhladí a budete vypadat o 10 let mladší. Těšíme se na to.

Se zmínkou nebo prezentací séra No1 Lash se můžete setkat v časopisech nebo mezinárodních akcích:

TOP