×

Newsletter

Novinky přímo na Váš email

Kontakt

Hradešínská 60a, Praha 10

telefon:

776 578 681

email: info@diangelocosmetics.com

Info

Věděli jste, že...

...sérum No1 Lash můžete používat i když máte nalepené řasy?
Naše sérum je na vodní bázi, takže nenarušuje lepidlo. Naopak - posiluje a regeneruje Vaše řasy, takže nebudou tolik vypadávat. A samozřejmě začnou růst.

...sérum No1 Lash je nealergické?
Všechny testy iritace vyšly s nulovou hodnotou a i alergici jej mohou používat.

...sérum No1 Lash můžete používat i v těhotenství?
Sérum No1 Lash neobsahuje hormony, takže se nemusíte bát jej používat v kterékoliv fázi svého života. Naopak - i nastávající maminky mohou mít krásně dlouhé a zdravé řasy.

...sérum No1 Lash může pomoci omladit i víčka a oční okolí?
Peptidy, bohatě obsažené v séru No1 Lash mimo jiné mohou působit i na omlazení pokožky víček a mohou napomáhat k tvorbě kolagenu. Celkově se tak mohou podílet na zmírnění jemných vrásek těsně pod očima.

 

 

Nechte své oči promlouvat

Dlouhé řasy dodají Vašemu pohledu neodolatelnou svůdnost a charisma. Díky unikátnímu složení séra No1 LASH Vaše řasy vyrostou o cca 4 až 7 mm oproti jejich dnešní délce, zesílí objem, získají tmavší barvu a začnou růst i ty tenoučké řasy, které dosud byly jen slabé a takřka neviditelné. To způsobuje efekt, že řas je najednou víc. Nárůst poznáte již po prvním měsíci, maximum efektu je dosaženo po cca 4 měsících. Sérum No1 Lash v očích nepálí ani nezpůsobuje zarudnutí.

Nekonečně dlouhé řasy

Díky séru No1 LASH řasy rostou rychleji a vyrostou na cca dvojnásobek jejich původní délky. Řasy také získají větší objem, jsou pevnější, pružnější a zdravější. Začnou růst i řasy, které nejsou na první pohled vidět, takže řasy celkově zhoustnou. Budete mít krásnější řasy, než jste kdy snila.

Jak sérum No1 Lash funguje?

Revoluční složení séra No1 LASH a zejména směs nano peptidů, které jsou v séru bohatě obsaženy, pronikají přímo do kořínků řas a vyživují je. Díky své velikosti se dostanou hlouběji do tkáně, než jiné přípravky, a intenzivně tak působí přímo v koříncích řas. Bohatě je vyživují, zlepšují mikrocirkulaci krve a doslova nutí řasu růst rychleji. Díky zpevnění vazby kořínků a vlastních řas pak trvá téměř dvakrát tak déle, než řasa vypadne. Proto může narůst delší a silnější. Sérum No1 Lash je možné používat i na obočí.

Jak sérum No1 Lash používat?

Dvakrát denně (ráno a večer) natřete sérum na horní i spodní víčka přímo ke kořínkům řas. Po vstřebání séra (cca 2 minuty) můžete oko líčit nebo ošetřit krémem tak, jak jste běžně zvyklí.

Proč je No1 Lash nejlepší?

Sérum No1 Lash je přírodní produkt s mnohaletou historií na trhu a několika tisíci uživateli prověřenou efektivitou, který je možné používat libovolně dlouho, a to i v období těhotenství nebo kojení. Sérum No1 Lash používají tisíce zákaznic v Evropě, několika zemích blízkého východu a v Rusku. Jediný efekt pravidelného používání jsou znatelně dlouhé, husté a krásné řasy. Časopis Full of Beauty ve své redakční recenzi vyhlásil sérum No1 Lash jako nejlepší na trhu.

Složení séra No1 Lash

RH-Polypeptide 5, Biotinoyl Tripeptide 1, Zizyphus Jujuba Extract, Panax Ginsend Extract, Hydrolyzed Silk, Water, Panthenol, Sodium Hyaluronate, Arginin, Inositol, Hydrolyzed Collagen, Dipotassium Glycyrrhizate, Butylene Glycol, Glycerin, Hydrogenerated Lecithin, Glycine, Soja Oil, Calbomer, Hydroeyethylcellulose, Potassium Hydroxide, Sodium Oleate, EDTA-2Na, Hexanediol, Phenoxyethanol.

Eliška doporučuje sérum No1 Lash

Eliška Bučková byla jednou z našich prvních zákaznic a od té doby sérum No1 Lash všude doporučuje.
čti dál Krásné řasy i pro Vás
Eliška a její krásné řasy

Eliška Bučková je jednou z nejkrásnějších žen, co na světě chodí. Stejně tak, jako dostala naděleno do krásy, dostala naděleno i do intelektu, takže nejen mezi ženami je jednou z neintelignetnějších lidí. Je velmi povznášející si s ní povídat a zjistit jaký rozhled Eliška má.

O to víc nás těší, že si zamilovala sérum na růst řas No1 Lash a nedá na něj dopustit.

Nárůst na dvojnásobek

Náš kolega si aplikuje sérum No1 Lash jen na jedno oko, aby byl vidět skutečný rozdíl mezi původní délkou řas a efektem séra. Navíc bez řasenky :-)
čti dál Funguje to skvěle
Efekt bez komentáře

Jelikož spousta lidí v dnešní době nevěří fotografiím, což se jim v době Photoshopu nedivíme, náš kolega se rozhodl, že si bude sérum aplikovat pouze na jedno oko. Tak bude nejlépe vidět rozdíl mezi řasami původními a řasami, na které působí sérum No1 Lash.

A aby nezůstalo jen u fotografií - kolega je na každém veletrhu na našem stánku, takže si všichni mohou jeho řasy zblízka prohlédnout, aby se přesvědčili, že ty dlouhé nemá nalepené a naopak že ty krátké nemá ustřižené.

Lepší a viditelnější důkaz efektivity už nemůžeme nabídnout. Jedině pak Vaši vlastní zkušenost se sérem No1 Lash a dvojnásobně delšími řasami.

 

Efekt po 4 týdnech

Asi po měsíci si všimnete asi takovéhoto prodloužení o cca 1mm. Sérum No1 Lash neobsahuje hormony, takže růst je přirozený a pozvolný. Maximálního prodloužení - asi na dvojnásobnou délku - je dosaženo po cca 4-6 měsících.
čti dál Bez hormonů
Bez hormonů

Mnozí výrobci sér na řasy přidávají do obsahu hormony. Díky nim řasy rostou překotně rychle, ale také díky hormonům řada sér štípe či pálí v očích. Hormony jsou také pro oči velmi nebezpečné. Navíc díky nepřirozeně rychlému růstu není pevná vazba mezi řasou a kořínkem, takže se často stává, že tak rychle jak řasy rostou, zase rychle vypadnou.

No1 Lash neslibuje žádný rychlý růst. Naše sérum funguje přirozenou cestou a nárůst je o cca 1mm za měsíc. Maximální prodloužení řas je asi na dvojnásobek jejich přirozené délky a toho se dosahuje za cca 4-6 měsíců. Řasy jsou pak bohaté, zabarvené do tmava, získají větší objem a působí zdravějším dojmem.

Růst po 4 měsících

Kamarádka Martina už má sérum třetí a tohle byl výsledek při používání. Za 4 měsíce jí narostly krásné řasy. Teď už jen udržuje jejich délku.
čti dál Krásně dlouhé řasy
4 měsíce

"Nejhorší je naučit se pravidelnosti", říká Martina. "Každé ráno i každý večer je třeba sérum aplikovat ke kořínkům řas".

Pokud si to ale zavedete jako ranní a večerní rituál, budete mít radost pozorovat, jak se to vyplácí.

4 měsíce jsou zlomem

Nejčastěji nám posíláte fotky řas po 4 měsících. V tomto období je vidět opravdu velký rozdíl, ale řasy pořád ještě dále rostou.
čti dál Řasy rostou každému
Nedočkavost

Je lidskou přirozeností, že chce všechno hned. Ale stejně, jako není zdravé, když děti rostou hodně rychle - není to dobře ani pro Vaše řasy. Opravdu se tedy vyplatí zvolit přírodní sérum, které Vaše řasy uzdraví, dodá tmavou barvu, větší objem a pevnější vazbu s kořínky.

Po asi půl roce Vám pak stačí sérum aplikovat jen jednou denně a pouze udržovat získanou délku. Rozhodně si ale budete užívat více očních kontaktů a flirtování. To je jedním z mnoha pozitivních vedlejších efektů séra No1 Lash.

Oslnivý efekt No1 Lash

Pokud budete sérum opravdu poctivě a pravidelně používat, čeká Vás úžasný okamžik s krásnými a dlouhými zdravými řasami.
čti dál Jako mrkací panenka
Nekonečně dlouhé řasy

Opravdu je třeba poctivě sérum aplikovat 2x denně - ráno a večer na oční víčka ke kořínkům řas. Pak se můžete těšit, že za cca půl roku budete mít nekonečně dlouhé řasy, se kterými si můžete při líčení doslova vyhrávat.

Z tohoto momentu štěstí našich zákaznic máme opravdovou radost a právě proto to děláme.

Klinický test efektivity

Není lepším důkazem tvrzení o efektivitě než nezávislá klinická studie. Renomovaná klinika Esthesia testovala sérum No1 Lash a tady jsou výsledky.
čti dál Důkaz efektivity
Nezávislá klinická studie

Ke každému z našich produktů máme vypracovanou veškerou zdravotní dokumentaci, včetně zákonem daných testů mikrobiologie, dráždivosti, složení, zátěžových testů na vliv času na složení produktu i kompletní notifikaci CPNP dle nařízení EU, což celkem vzato jsou ke každému produktu téměř 2 stovky drobně popsaných papírů.

Za všechny testy ale zveřejníme jednu nezávislou klinickou studii, která srozumitelným jazykem potvrzuje to, co Vám slibujeme. A to, že při používání séra No1 Lash budete mít krásné, dlouhé a zdravé řasy.

Kupte si sérum No1 Lash. Poštovné máte zdarma.

Uvidíte, že i Vaše řasy vyrostou, zesílí a ztmavnou. Těšíme se na to.

Se zmínkou nebo prezentací séra No1 Lash se můžete setkat v časopisech nebo mezinárodních akcích:

TOP