fbpx
Info

Věděli jste, že...

...No1 Gold zesiluje efekt krému No1 Lift?
Pokud aplikujete No1 Gold na vrásky tam, kde chcete použít No1 Lift, bude efekt No1 Lift silnější a vydrží déle.

...No1 Gold můžete použít i jako sérum pod vaše krémy?
No1 Gold je fantastickým produktem sám o sobě, avšak pokud jej použijete jako sérum pod váš oblíbený krém, zvyšuje jeho účinnost.

...No1 Gold můžete aplikovat ráno i večer?
Nízkomolekulární kyselina hyaluronová nevytváří na pleti lepivý film, takže No1 Gold můžete použít jak na noc jako péči, tak i ráno před odchodem z domova jako ochranu a hydrataci.

...No1 Gold napomáhá omlazení celého obličeje?
Kyselina hyaluronová působí fantasticky všude tam, kde ji aplikujete. Pokud budete No1 Gold aplikovat na celý obličej, nebo i krk - budete překvapená jeho vysokou efektivitou nejen v místech kolem očí.

Vraťte pleti pevnost a pružnost

Vrásky jsou nedílnou součástí stárnutí a po dvacátém roce života je na nás znát každá půlhodina. Neuvěřitelná síla kyseliny hyaluronové v kombinaci se šupinkami zlata však může proces stárnutí pleti zastavit a dokonce obnovit její pružnost a pevnost.

Znovu bez vrásek

Nemusíte podstupovat facelift, který navždy změní Vaši podobu. Unikátní směs vysoce kvalitní nízkomolekulární (230.000) kyseliny hyaluronové, zlata, vitamínu E a dalších ingrediencí zajišťuje vysokou hydrataci pokožky, obnovu tvorby kolagenu a posílení pevnosti pleti.

Jedna z nejlepších kyselin hyaluronových na trhu

Na trhu je řada přípravků s kyselinou hyaluronovu, která je však mnohdy v koncentraci pouze 2% V našem krému No1 Gold jsou 4% vysoce kvalitní nízkomolekulární kyseliny hyaluronové, která se nerozteče a skvěle se vmasíruje hluboko do pleti, kde působí. V našem přípravku nabízíme vysoce efektivní kysleinu hyaluronovu.

No1 Gold navrací mládí

Směs ingrediencí v produktu No1 Gold je unikátní pro udržení hydratace, obnovu buněčné struktury, zpevnění kolagenových vazeb a obnovení tvorby vlastního kolagenu. No1 Gold také detoxikuje pleť a zbavuje ji volných radikálů, chrání buňky a uzamyká vlhkost v pleti. Krom toho startuje ozdravné a omlazující procesy v pokožce.

Kombinace 24 karátového zlata a vitamínu E

Účinky zlata na pleť i celý organismus jsou dobře známé. Zlato detoxikuje, působí protizánětlivě, je důležité v zastavení stárnutí a napomáhá k obnově a tvorbě kolagenu. Vitamín E působí proti volným radikálům a zvyšuje pevnost pleti. V krému No1 Gold je na první pohled obsaženo velké množství šupinek zlata. Každý den tak můžete ze zlata čerpat stejný benefit, jako z masky z plátkového zlata v luxusním kosmetickém salonu.

Vysoce efektivní hydratace pleti

Unikátní produkt No1 Gold má fantastické účinky. Hned druhý den po aplikaci na své pleti poznáte jeho účinky a po jednom nebo dvou týdnech bude efekt krému dobře viditelný. Tím, že se jedná e velmi efektivní hydratační produkt, jej mohou používat i mladší ženy, které ještě nepotřebují hutné krémy, ale stačí jim jen efektivně hydratovat svou pokožku.

No1 Gold dlouhodobě působí proti vráskám

Hydratuje pokožku, zastavuje její stárnutí a napomáhá k obnově její pevnosti a pružnosti
Více Dejte vráskám sbohem
Bojuje proti vráskám

Sérum No1 Gold hydratuje pleť a uzamyká v ní vlhkost. Díky svému složení zjemňuje a zvláčňuje pokožku a napomáhá zvýšení tvorby kolagenu.

No1 Gold proniká hluboko do pleti

Zajišťuje vysokou hydrataci a obnovení tvorby kolagenu
Více Nastartujte omlazovací proces
Zvyšuje tvorbu kolagenu

Naše vysoce kvalitní nízkomolekulární kyselina hyaluronová proniká hluboko do pleti, kde působí na její omlazení.

No1 Gold posiluje mezibuněčné vazby

Zvyšuje pevnost a pružnost pokožky a napomáhá k navrácení její mladistvosti
Více Začněte svou pleť kvalitně hydratovat
Navrací pružnost pleti

No1 Gold je skvělý antiaging produkt. Působí na zpevnění buněčné vazby, čímž postupně zvyšuje pevnost a pružnost pleti.

No1 Gold udržuje dlouhodobou zdravou hydrataci

Uzamyká vlhkost uvnitř pleti a brání její ztrátě.
Více Udržte si mladou pleť co nejdéle
Chrání pleť proti vnějším vlivům

No1 Gold uzamyká vlhkost uvnitř pleti a chrání ji před vnějšími vlivy. Oddaluje a zpomaluje proces stárnutí a bojuje proti tvorbě vrásek.

No1 Gold bojuje proti volným radikálům

No1 Gold je plný účinných antioxidantů, čistí pleť od volných radikálů a chrání ji před nimi
Více Pročistěte svou pleť zevnitř
Čistí a chrání pleť od volných radikálů

No1 Gold je plný přírodních účinných antioxidantů a čistí pleť od škodlivin. Chrání buňky proti působení volných radikálů a tím ji ozdravuje a omlazuje.

No1 Gold zlepšuje kvalitu a pevnost pleti

No1 Gold zvyšuje pružnost a pevnost pleti, bojuje proti vráskám a napomáhá ke zvednutí povislé kůže
Více Omlaďte svou vizáž
Zpevňuje pleť

No1 Gold napomáhá k obnově kožních buněk a zvýšení jejich pevnosti. Pleť tak získává ztracenou pružnost a pevnou strukturu. No1 Gold významně napomáhá k pozdvihnutí již uvolněné pokožky v obličeji.

Kupte si fantastický No1 Gold. Poštovné máte zdarma.

Dejte sbohem vráskám a udržujte si mladistvou pleť...

Složení séra No1 Gold

Nechceme vám jen stručně vypsat seznam ingrediencí, které často nikdo nezná. Naše hyalrunové sérum na omlazení pleti No1 Gold je plné aktivních látek, a proto vám jejich funkčnost chceme přiblížit.

Sodium Hyaluronate

Kyselina hyaluronová je díky svým účinkům asi nejoblíbenějším kosmetickým prvkem současnosti. Její schopnost hydratovat a zlepšovat tkáň je neuvěřitelná. Stejně tak její účinky na omlazení pleti jsou fenomenální. V séru No1 Gold používáme vysoce kvalitní nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou - zejména pro její schopnost proniknout hluboko do buněčné tkáně a vnést tam s sebou krom vlastní hydratace i další přidané ingredience. Dokáže dlouhodobě udržet vysokou hydrataci.

Hydrolyzed Silk

Hydrolyzované hedvábí působí na intenzivní regeneraci pokožky a tvoří ochrannou bariéru, která zvláčňuje, zadržuje vlhkost a bojuje proti vlivům vnějšího prostředí. Obsahuje také aminokyseliny a stopové prvky nízké molekulární hmotnosti, které mohou proniknout hluboko do kůže, kde na sebe vážou vodu a udržují dlouhodobou hydrataci, čehož využíváme v séru No1 Gold. Zlepšuje také jas a elasticitu pokožky, Pleť je pak krásně rozzářená.

24 karátové zlato

Zlato je známé především pro své čistící a protizánětlivé účinky. Jeho sílu poznáme hlavně na starší pleti, kterou zpevňuje, regeneruje a má vliv na posílení stěn mikrocévek. Pozitivně také přispívá ke zlepšení mikrocirkulace krve v pleti a tím na její lepší zásobení živinami. Zlato napomáhá k obnově tkáně, čímž se zlepšuje její elasticita a pevnost, pozitivně také působí na produkci kolagenu. Pomáhá také k pročištění pleti a k hojení trhlinek a jizev. Pleť díky tomu působí zdravěji a vláčněji.

EthylHexylGlycerin

Tento derivát glycerinu používáme v séru No1 Gold zejména jako posilovače jiných konzervantů. Snižuje totiž povrchové napětí na buněčných stěnách mikroorganismů, které pak zanikají. Krom konzervační funkce také využíváme jeho schopnosti pomáhat dalším ingrediencím dostat se rychleji do pokožky. Na pleť má zjemňující účinky.

Tocopherol

Vitamín E je velmi silný antioxidant, který bojuje proti negativnímu působení volných radikálů, zabraňuje stárnutí pokožky a ztrátě pružnosti. Napomáhá také k obnovení její pevnosti. Vitamín E také funguje jako konzervant.

Phenoxyethanol

Tento prvek zastává v séru No1 Gold funkci stabilizačního prostředku a konzervantu. Vyskytuje se zejména v zeleném čaji a čekance. Phenoxyethanol je spolehlivý prostředek pro zakonzervování aktivních látek a zajištění jejich efektivity po dlouhou dobu. Produkt chrání také proti bakteriím, plísním a mikroorganismům.

Kupte si sérum No1 Gold. Poštovné máte zdarma.

Bude fungovat i pro Vás...

Nejčastější otázky

Na co se nás zákazníci často ptají?

Působí sérum No1 Gold okamžitě?

Díky vysoce kvalitní nízkomolekulární kyselině hyaluronové okamžitě poznáte, že účinně hydratuje. Použijete-li sérum No1 Gold na noc, hned ráno uvidíte první efekt.

Mohou No1 Gold používat i lidé s citlivou pokožkou?

Ano. No1 Gold je vhodný i pro citlivou pleť, kterou zklidňuje a hydratuje. Dokonce řada lidí s citlivou pletí jej hodnotí jako nesmírně příjemný.

Je No1 Gold vhodný i pro těhotné nebo kojící ženy?

Samozřejmě. Pro používání No1 Gold není žádné omezení ani v těhotenství ani bezprostředně po něm.

Jaký je obsah séra No1 Gold?

No1 Gold obsahuje 30ml. Obvykle vystačí na cca 4 měsíce každodenního používání.

Je efekt séra No1 Gold trvalý?

Dokud budete No1 Gold používat a svou pleť hydratovat, bude sérum působit a vaši pleť omlazovat. Jakmile přestanete sérum používat, hydratace se po cca týdnu vytratí a bez následné péče bude vaše pokožka zbytečně stárnout.

Jaká je správná dávka na jedno použití?

Tohle je individuální. Pokud jste dosud žádnou hydrataci nepoužívala, je lepší v prvních dvou týdnech dávat trošku víc, protože pleť víc "pije". Poté stačí jednou - dvakrát "pumpnout" a tímto množstvím ošetříte celý obličej.

Jak dlouho jste na trhu?

Sérum No1 Lash jsme vyvinuli a začali prodávat již v roce 2010, sérum No1 Gold jsme představili v roce 2016, takže je stále relativně novinkou. Svou oblíbeností se ale pomalu stává hned po séru na řasy novým bestsellerem.

Funguje No1 Gold i na vrásky na čele?

Sérum No1 Gold je vysoce účinná hydratace a produkt na zastavení stárnutí pleti. Je to skvělý pomocník k postupnému přirozenému vyhlazení vrásek. Bude fungovat všude tam, kam jej budete aplikovat.

Od kolika let je možné No1 Gold používat?

No1 Gold můžete používat už od cca 20 let, kdy je pomalu třeba pokožku hydratovat, ale je ještě brzy na hutnější krémy. Čím dříve se začnete o pleť starat, tím víc oddálíte první vrásky. Naše vysoce kvalitní kyselina hyaluronová z vás může udělat toho člověka, komu se vrásky obloukem vyhnou.

Musím No1 Gold používat pravidelně?

Ano. Pleť je třeba denně hydratovat, aby byl efekt No1 Gold dlouhodobý. Jakmile si ale navyknete na příjemný pocit hydratované pleti, budete se na aplikaci celý den těšit a vězte, že si občas No1 Gold namažete i přes den. Pleť je pak okamžitě svěžejší.

Dělá No1 Gold na pokožce lepivý film?

Nedělá. Tím, že je naše kyselina hyaluronová nízkomolekulární, vstřebá se hluboko do pleti, kde působí. Aplikace No1 Gold je velmi příjemná a osvěžující.

Mám svůj oblíbený krém, mohu No1 Gold používat s ním?

No1 Gold má úžasnou vlastnost. Můžete jej používat i jen samotný, kdy hydratuje a obrací průběh stárnutí pleti, ale můžete jej používat i jako sérum pod váš oblíbený pečující krém. No1 Gold pak ještě zesílí jeho účinek.

Kupte si úžasný No1 Gold. Poštovné máte zdarma.

Uvidíte, že i Vaše vrásky vyhladí a budete vypadat mladší. Těšíme se na to.
TOP