Frequently asked questions

What do our customers ask us the most?

Eyelash growth serum No1 Lash

Does the serum contains harmful hormones?

It does not. The No1 Lash is plant-based growth promoting serum. That is why the lash growth can take up to 4 months. Hormone-based sera promise growth within few weeks – but that is nonsense, and I believe that nobody responsible would put such a thing on their eyelids.

How fast do the lashes grow?

Measurable growth is roughly 1 mm per month. Maximal lengthening is usually between 4 and 7 mm – that is how much longer your lashes will be than their original length.

Do I need to use the serum regularly?

Yes. Regularity is important. Same as with flowers, without necessary nutrients they will not grow nicely. The serum is nourishment for the lashes’ own growth and firming. We recommend using the first serum twice a day (morning and evening on a dry, clean eye). As for the following package, it is enough to use it once a day or even every other day, just to maintain the length and strength of the lashes.

What does the serum look like?

The serum itself is a thin, yellowish, translucent liquid with no smell or taste. It is hypoallergenic, even people with allergies or sensitive eyes can use it safely.

Can I sell the No1 Lash serum?

Yes, you can. Just write us an email on info@diangelocosmetics.cz, and somebody competent will come back to you immediately. In the Czech Republic, many cosmetic or even hairdresser salons sell our serum, as well as e-shops with cosmetic products.

Hyaluron serum No1 Gold

Does the No1 Gold serum work also on forehead wrinkles?

No1 Gold serum is an effective hydration and an antiaging product. It is a great help to gradually remove wrinkles naturally. It will act everywhere you apply it.

Musím No1 Gold používat pravidelně?

Ano. Pleť je třeba denně hydratovat, aby byl efekt No1 Gold dlouhodobý. Jakmile si ale navyknete na příjemný pocit hydratované pleti, budete se na aplikaci celý den těšit a vězte, že si občas No1 Gold namažete i přes den. Pleť je pak okamžitě svěžejší.

Mám svůj oblíbený krém, mohu No1 Gold používat s ním?

No1 Gold má úžasnou vlastnost. Můžete jej používat i jen samotný, kdy hydratuje a obrací průběh stárnutí pleti, ale můžete jej používat i jako sérum pod váš oblíbený pečující krém. No1 Gold pak ještě zesílí jeho účinek.

Krém na dekolt No1 Bust

Kam všude se krém No1 Bust aplikuje?

Doporučujeme jej aplikovat od krku až pod prsa. Po koupeli naneste krém na suchou pokožku a dobře vmasírujte. Brzy poznáte, že úsilí s tím spojené se vyplácí.

Mohu používat No1 Bust na strije na prsou?

Ano. No1 Bust příznivě působí i na strije. Pokud už strije máte, žádný krém je úplně neodstraní. Můžete je ale díky našemu krému tak zmenšit, že budou mnohem méně vidět.

Mohu krém No1 Bust používat i na prsní dvorce?

Ano, můžete. Složky krému jsou vysoce hydratační a hojivé, nemohou tedy na žádné části lidského těla nijak škodit.

Krém na okamžité vyhlazení vrásek No1 Lift

Funguje No1 Lift i na vrásky na čele?

No1 Lift je primárně vytvořen pro dokonalé vyhlazení vrásek kolem očí. U lidí, kteří mají na čele velmi jemnou kůži krém může fungovat, ale nemůžeme to slíbit všem. Je to opravdu krém na okamžité vyhlazení vrásek kolem očí.

Musím krém No1 Lift používat pravidelně?

Můžete, ale nemusíte. Pokud jej používáte denně, působí aktivně proti vráskám, posiluje pleť a krom svého efektu na 5-8 hodin, kdy dokonale vyhladí vrásky kolem očí, působí také jako dlouhodobé péče proti stárnutí pleti. Můžete jej ale samozřejmě používat jen v těch dnech, kdy chcete vypadat o několik let mladší.

Mohu nějak zesílit efekt krému No1 Lift?

Pokud na suchou, odlíčenou pleť nejdřív nanesete tenkou vrstvu nízkomolekulární kyseliny hyaluronové – nejlépe naše hyaluronové sérum No1 Gold, a přes něj pak No1 Lift, je efekt o trochu lepší a hlavně trvá déle. Kombinace No1 Lift a No1 Gold je velmi efektivní.

Pečující dezinfekční gel No1 Hand Cleaner

Mohu si koupit větší množství gelu No1 Hand?

Ano, právě tomu jsme přizpůsobili i cenu. Jeden kus stojí 250 korun, ale pokud jich vezmete víc, cena klesá až na 170 korun (při nákupu 10 kusů). Navíc pokud si koupíte alespoň 3, máte poštovné zdarma.

Třpytky na rty Angel Lips

Mohu se s AngelLips líbat?

Jistě, že ano. Třpytky jsou voděodolné a nezanechávají žádné otisky, takže Váš přítel nebude mít od glitrů plnou pusu.

Co když budu AngelLips používat každý den?

o klidně můžete. Při nošení déle než tři dny po sobě doporučujeme občas použít nějaké labello nebo jinou formu hydratace rtů, ale jinak s každodenní aplikací žádný problém není.

Na jak dlouho mi vydrží balení AngelLips?

Obsah třpytek i báze je připraven na cca 30 aplikací.