×

Newsletter

Novinky přímo na Váš email

Kontakt

Hradešínská 60a, Praha 10

telefon:

776 578 681

email: info@diangelocosmetics.com

Krém No1 Lift efektivně vyhladí vrásky do 3 minut

Do 3 minut doslova omládnete o 10 let

Vrásky kolem očí zcela zmizí. Efekt vypnuté pleti trvá 5-7 hodin.

No1 Lift je nejefektivnější produkt na trhu - vyhlazuje i váčky pod očima

Díky séru No1 Lash mohou mít všichni krásně dlouhé a zdravé řasy

Délka Vašich řas bude zhruba dvojnásobná, budou tmavší a hustější

Brzy už poznáte změnu a všichni si Vašich řas začnou všímat

Sérum No1 Lash je nejprodávanějším přípravkem na růst řas

PREV
NEXT

EFEKTIVNÍ KOSMETIKA

Efektivita

Naše produkty plní přesně to, co slibují. Rychle, bezpečně a ověřeně. Krásné, zdravé a dlouhé řasy anebo mladistvý vzhled na počkání.

Šetrnost

Nepoužíváme hormony ani jiné nebezpečné či dráždivé látky. Všechny naše produkty jsou vhodné i pro citlivou pleť nebo těhotné ženy.

Spolehlivost

Efektivní řada No1 patří mezi nejprodávanější kosmetiku. Již šestým rokem nás testují zákazníci po celé Evropě a spokojeně se k nám vrací.

Sérum na růst řas

Toužíte-li po vlastních dlouhých řasách, potřebujete No1 Lash. Naše sérum posiluje a vyživuje kořínky řas, které díky tomu tvoří řasy silnější, pružnější, řasy rostou rychleji a získají tmavší barvu. Hlavně se o několik týdnů prodlouží růstová fáze a řasy tak mají jednoduše delší čas na růst, než vypadnou. Řasy, posílené sérem na růst řas No1 Lash, povyrostou o cca 4-7mm (záleží na původní délce řas).

Krém na okamžité vyhlazení vrásek.

Dělají se Vám vrásky kolem očí, které byste někdy rádi vymazali? Náš minerální krém No1 Lift to pro Vás udělá. Do 3 minut po nanesení vyhladí vrásky i váčky pod očima. Než se Vám uvaří ranní káva, můžete být bez vrásek. Díky minerálům, které jsou v krému obsaženy, se vytvoří tenoučká neviditelná vrstva, která mechanicky vyrovná pleť a tím se vrásky opticky vytratí. Krém působí cca 5-7 hodin.

TOP