×

Newsletter

Novinky přímo na Váš email

Kontakt

Hradešínská 60a, Praha 10

telefon:

776 578 681

email: info@diangelocosmetics.com

Úžasná gelová rtěnka s květinou uvnitř

Skvěle hydratuje a zabarvuje rty dle vašeho pigmentu

Můžete vrstvit a tvořit barvu sytější

Jelly Flower je voděodolná

Naše legendární AngelLips - glitry na rty

Jsou neslíbatelné a vydrží 8 hodin na rtech

Máme 11 nádherných odstínů

A nemusíte je použít pouze na rty...

PREV
NEXT

DEKORATIVNÍ KOSMETIKA

Efektivita

Naše produkty plní přesně to, co slibují. Rychle, bezpečně a ověřeně. Krásné, zdravé a dlouhé řasy anebo mladistvý vzhled na počkání.

Šetrnost

Nepoužíváme hormony ani jiné nebezpečné či dráždivé látky. Všechny naše produkty jsou vhodné i pro citlivou pleť nebo těhotné ženy.

Spolehlivost

Efektivní řada No1 patří mezi nejprodávanější kosmetiku. Již šestým rokem nás testují zákazníci po celé Evropě a spokojeně se k nám vrací.

Sérum na růst řas

Toužíte-li po vlastních dlouhých řasách, potřebujete No1 Lash. Naše sérum posiluje a vyživuje kořínky řas, které díky tomu tvoří řasy silnější, pružnější, řasy rostou rychleji a získají tmavší barvu. Hlavně se o několik týdnů prodlouží růstová fáze a řasy tak mají jednoduše delší čas na růst, než vypadnou. Řasy, posílené sérem na růst řas No1 Lash, povyrostou o cca 4-7mm (záleží na původní délce řas).

Krém na okamžité vyhlazení vrásek.

Dělají se Vám vrásky kolem očí, které byste někdy rádi vymazali? Náš minerální krém No1 Lift to pro Vás udělá. Do 3 minut po nanesení vyhladí vrásky i váčky pod očima. Než se Vám uvaří ranní káva, můžete být bez vrásek. Díky minerálům, které jsou v krému obsaženy, se vytvoří tenoučká neviditelná vrstva, která mechanicky vyrovná pleť a tím se vrásky opticky vytratí. Krém působí cca 5-7 hodin.

TOP